0
0

فروش بالا

فروش بالا
ثبت امتیاز

   فروش بالا

 

فروش بالا باعث پیشرفت شما خواهد شد، اما همیشه مشتری‌های هستند که خریدهای زیادی انجام می‌دهند ولی ما به آنها توجه نمیکنیم و پاداش‌های خیلی خوبی به آنها  نمی‌دهیم تا آنها لذت خاص بودن را تجربه کنند.

ترفند فروش خاصی  که امروز به شما آموزش داده می‌شود در مورد همین موضوع است.

این  آموزش  تست‌شده است و با اطمینان به شما میگویم می‌توانید از این ترفند استفاده کنید و مشتری‌های خوب خودتان را شاد کنید.

و البته با سودی که به‌دست میاورید شمت هم لذت خواهید برد. 

 

 

فروش بالا (روش دقیق انجام کار) 

 

برسی کنید بهترین مشتری‌های که دارید چند نفر هستند؟

با آنها تماس بگیرید و اگر زیاد هستند اس ام اس بدهید و اعلام کنید به دلیل اینکه مشتری خوب شما هستند یک خدمت ویژه را باقیمت ویژه دریافت کنند و یا کالای خاص را با قیمت بسیار مناسب و متفاوت  فقط به آنها ارائه کنید.

مثالی واقعی برای شما می‌زنم تا بهتر موضوع را تحلیل کنید یکی از شرکت‌های پیام کوتاه از این ترفند برای بالا بردن اشتیاق مشتری‌های خود استفاده می‌کرد.

این شرکت با مشتری‌های خوب خود تماس می‌گرفت و می‌گفت به خاطر اینکه مشتری خوب و خاص ما هستید امروز به‌طور فرض 100 هزار پیامک رو به‌جای 1300000 یک میلیون سیصد هزار تومان 1 میلیون خرید کنید و درواقع 300 هزار تومان هدیه بگیرید مشتری‌های شرکت از خوشحالی و شوق به وجد میامدن و برای اینکه به این قضیه افتخار می‌کردند به چند نفر از دوستان خود این داستان را اطلاع می‌دادند. 

 

 

 شما از دو جهت سود میکنید 

 

یک: به بهترین مشتری‌های خود کالاهای زیادی فروخته‌شده است. و سود مادی آن به خاطر فروش تعداد بالا زیاد است
دو: مشتری خوب، شمارا به دوستش معرفی می‌کند و اگر این کار هم انجام ندهد با تعریف داستان ویژه بودن خود، به‌راحتی مشتری‌های زیادی به سمت شما سرازیر می‌کند. 

 

 

خلاصه  مقاله

یک: مشتری‌های ویژه و خوب را فراموش نکنید

دو: مشتری خوب را با تخفیف‌های خاص شگفت‌زده کنید

سه: با این روش از خود مشتری و دوستان او سود خوبی کسب می‌کنید. 

 

درپایان

ترفند بسیار ساده است. اگر دوست دارید درگیر روش‌های خیلی پیچیده فروش نشوید و البته زمانش را هم ندارید از این روش استفاده کنید و لذت ببرید.

سپاس بابت مطالعه این مقاله و سپاس بابت اهمیت دادن به خود و کسب‌وکارتان. اگر مقالات افزیش فروش را دوست دارید پیشنهاد میکنم روی این لینک کلیک کنید و اگر مطالب دست اول فروش را دوست دارید روی این لینک کلیک کنید

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://honarejang.com/?p=4895
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
محمد امین محمدی
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد فروش بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.