0
0

5 اقدام ساده در ظاهر شما که باعث افزایش فروش می شود

ثبت امتیاز

5 اقدام ساده در ظاهر شما که باعث افزایش فروش می شود 

 

لباس مرتب پوشیدن و ظاهر مرتب داشتن  فروش را افزایش می‌دهد. در حال حاضر سبک لباس پوشیدن برای فروشنده‌ها بسیار مهم می‌باشد تصور کنید در رستورانی نشسته‌اید پیشخدمت با ظرفی از غذاهای خوشمزه برای استقبال از شما وارد می‌شود اما لباس‌های بسیار کثیف و مشمئزکننده بر تن دارد، مطمئن هستم اصلاً حس خوبی نسبت به پیشخدمت نخواهید داشت. این بار تصور کنید وارد یک لباس‌فروشی می‌شوید شخص لباس‌های رنگ و رو رفته و چروکی را به تن کرده است احساسات شما در آن لحظه چیست؟ جمله معروف در دنیای مد وجود دارد که می‌گوید استایل و سبک لباس پوشیدن شما چیزی است که شمارا قبل از اینکه خودتان را معرفی کنید معرفی می‌کند. حالا وقت آن شده فقط ۵ اقدام ساده در ظاهر شما که باعث افزایش فروش می‌شود را انجام دهید و نتایج خوی آن را ببینید. 

 

 

 

۵ راهکار حرفه ای زیر را دنبال کنید موفق تر عمل کنید

 

 

 

۱: لباسهای شما همیشه تمیز باشد 

 

هیچ‌کس لباس کثیف که بوی بدی هم می‌دهد تحمل نمی‌کند پس لطفاً همیشه لباس‌های خود را تمیز نگه‌دارید و به‌هیچ‌عنوان با لباس‌های عرق کرده و کثیف به محل کار خود یا به‌قرار ملاقات فروش نروید 

 

 

 

۲: لباس های اتو کرده 

 

همیشه لباس‌های خود را اتوزده و مرتب نگه‌دارید آیا شما دوست دارید که با فروشنده‌ای ملاقات کنید که تمام لباس‌هایش چروک و نامنظم است، قطعاً خیر. پس لباس‌های خود را مرتب و اتوکرده نگه‌دارید و هنگام قرارهای ملاقات از آنها استفاده کنید. 

 

 

 

۳: رنگهای مناسب 

 

دوست عزیز من، استفاده از رنگ‌های نامناسب و خیلی جیغ می‌تواند تأثیر بسیار بدی  بر قرار ملاقات‌های فروش بگذارد، اگر شما با یک شخص منظم که همیشه لباس‌های رسمی می‌پوشد و از رنگ‌های تیره استفاده می‌کند قرار ملاقات دارید، قطعاً باید لباس‌هایی را انتخاب کنید که رنگ آنها تیره و کاملاً رسمی است مگر آنکه شما در فروشگاه  یا مغازه  یا مکان تجاری فعالیت می‌کنید که بازار هدف شما با این رنگ‌ها کاملاً راحت هستند و ارتباط برقرار می‌کنند.  

 

 

 

4: چهره مرتب 

 

وقتی  با چهره نامرتب که شامل دندان‌های مسواک نزده، موهای  شانه نخورده و شلخته به سمت مشتری حرکت می‌کنیم او را وحشت‌زده خواهیم کرد.  چطور انتظار خواهیم داشت با این روش بتوانیم فروش خود را افزایش دهیم. پس خواهش می‌کنم تا آنجایی که می‌توانید همیشه قبل از ملاقات‌های خود مسواک زده، موهای خود را شانه کرده و اگر ریش می‌گذارید ریش‌های خود را مرتب کنید اگر از تیغ استفاده می‌کنید صورت خود را اصلاح کنید و اگر آرایش می‌کنید آرایش خود را بسیار مرتب نگه‌دارید.  

 

 

۵: عطر زدن

 

عطر زدن کاری است که شمارا موجه‌تر و حرفه‌ای تر نشان می‌دهد اما اگر از عطرهای استفاده می‌کنید که بسیار تندوتیز هستند از این کار نتیجه معکوس می‌گیرید از شما خواهش می‌کنم استفاده از عطرهایی را مدنظر قرار دهید که بوی ملایمی دارند زیرا آنها کمتر باعث آسیب رساندن به حس بویایی شخص می‌شود. از طرفی بعضی افراد سردردهای میگرنی شدیدی را بارها تجربه می‌کنند که یکی از عوامل اصلی شروع این سردردها عطرهای تندوتیز است. 

 

 

خلاصه برداری 5 اقدام

 

۱:لباسهای شما همیشه تمیز باشد

۲:لباس های اتو کرده

۳:رنگهای مناسب

4: چهره مرتب

۵: عطر زدن

 

امیدوارم از مقاله لذت برده باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://honarejang.com/?p=4048
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
محمد امین محمدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد 5 اقدام ساده در ظاهر شما که باعث افزایش فروش می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.