0
0

9 کتاب انگیزشی خفن برای زندگی پرانرژی و باحال

کتاب انگیزشی
4.8/5 - (87 امتیاز)

 

سلام سلام سلام. این نوع سلام رو توی مجازی یاد گرفتم خوشم اومد گفتم یک بار این‌طوری سلام کنم ولی وابسته نشید. من به همه میگم بهم وابسته نشن ولی انقدر بی‌مزه و یخ هستم وابسته میشن 😊 درخدمتتون هستم با معرفی 9 کتاب انگیزشی خفن برای زندگی پرانرژی و باحال نمیتونم بگم این کتاب‌ها توی دنیا بهترین کتاب‌های انگیزشی هستن ولی برای من به‌شخصه این معنا رو میدن. تک‌تک اونها رو مطالعه کردم و همشون رو دوست دارم.

 

9 کتاب انگیزشی خفن برای زندگی پرانرژی و باحال

اصل داستان امروز ما در مورد معرفی کتاب های انگیزشی . اونم نه هر کتابی، کتاب‌های خوب، از اون کتاب‌ها که بعد از مطالعه احساس می‌کنی توانایی انجام هر کاری رو بهت می‌ده. تبدیل به ابرقهرمان خودت میشی. حس عالیه. حتماً تجربه کن.
اما یک مطلب خیلی مهم. عده ای میگن کتاب های انگیزشی به درد نمیخوره چون انگیزه‌ای که میدن دائمی نیست. یکی نیست بگه: داداش شما روزی 3وعده‌غذا می‌خوری بازم احساس گرسنگی می‌کنی. هرروز میری حموم. بعد از دو روز حموم نکردن حس بدی داری. بعد واسه ما تز روشن‌فکری برمی‌داری میگی انگیزه دائمی نیست! خوب معلومه که دائمی نیست. انگیزه مثله غذا خوردن و حموم رفتن باید شارژ بشه.

چرا کتاب های انگیزشی ؟

ببینید برو بکس عزیزم. انگیزه رو یک درخت در نظر بگیرید که قرارِ رشد کنه. درخت برای رشد به آب و غذا احتیاج دارِ. درخت انگیزه هم به آب و غذا احتیاج دارِ. حالا اگه گفتین این انگیزه‌ها چیه؟ درست حدس زدید (الکی مثلاً میخوایم ذهنتون رو به چالش بکشیم 😊) برای رشد انگیزه به ، فیلم انگیزشی، آهنگ انگیزشی و جملات انگیزشی. نیاز داریم. حالا که انقدر خوبید و جواب درست دادید باهم 9 تا کتاب فوق‌العاده انگیزشی رو برسی می‌کنیم تا درخت انگیزه شما رشد کنه.

 

۱: کتاب انگیزشی اول جرات داشته باش، آرزو کن، قدم بردار

این کتاب انرژی بخش یک سوخت جت واقعی برای انگیزه شما است. از اون مدل کتاب‌هایی که با ولع تمام میخونیش و اصلاً شاید توی یک روز تمامش کردی. کتاب پراز جملات انگیزشی، داستان‌های الهام‌بخش و حرفاییه که حال دلت رو خوب می کنه. تضمین می‌کنم این کتاب رو دوست داری ( به قول تبلیغ تکدانه، طبیعی که دلت بخواد)

قسمتی کوتاه از کتاب، این قسمت مهم از پشت جلد کتاب انتخاب‌شده
جادوگری که روی درخت انجیر زندگی می‌کرد به لستر گفت: آرزو کن تا برآورده کنم. لستر هم با زرنگی آرزو کرد تا 2 آرزوی دیگر داشته باشد. بعد با هرکدام از این 3 آرزو. سه آرزوی دیگر کرد و به همین ترتیب ادامه داد تا تعداد آرزوهایش رسید به 5 میلیارد و 700 میلیون و 180 هزار آرزو بعد آرزوهایش را پهن کرد روی زمین و شروع کرد به کف زدن و رقصیدن و آرزو کردن برای داشتن آرزوهای بیشتر، بیشتر و بیشتر… درحالی‌که دیگران می‌خندیدن و گریه می‌کردند. عشق می‌ورزیدن و محبت می‌کردن. لستر وسط آرزوهایش نشست. آنها را روی‌هم ریخت تا شد مثل یک تپه طلا و نشست به شمردنشان تا پیر شد و بعد یک شب او را پیدا کردند درحالی‌که مرده بود. آرزوهایش کنارش تلنبار شده بودند. آرزوهایش را شمردند. حتی یکی از آنها گم نشده بود. همه نو بودند و برق می‌زدند.
بفرمایید چندتا بردارید. به یاد لستر هم باشید که در دنیای سیب‌ها و بوسه‌ها و کفش‌ها همه‌ی آرزوهایش را با خواستن آرزوهای بیشتر حرام کرد.

کتاب انگیزشی اول جرات داشته باش، آرزو کن، قدم بردار

 

2: کتاب انگیزشی جدید با اسم نمیتوانی به من آسیب بزنی

این کتاب رو دیود گوگنیز سرسخترین مرد دنیا نوشته. ازنظر من این مرد یک ابر انسان واقعی (البته بعد از من) اون توی این کتاب الهام بخش نشون می‌ده دچار چه مشکلات بزرگی شده و نشون می‌ده چطور به این مشکلات غلبه کرده.
سبک کتاب به‌صورت داستانی نوشته‌شده(داستان واقعی خودشِ) و باوجود صفحات زیادی که دارِ، شما رو خسته نمیکنه. این کتاب فوق‌العاده است. بعد از مطالعه به خودت میگی این تونستِ با این هم مشکل همچین آدم باانگیزه و گردن‌کلفتی بشه. چرا من نتونم!

قسمتی از کتاب تو نمیتونی به من آسیب بزنی
در زندگی هیچ نعمتی به‌اندازه شکست مورد چشم‌پوشی واقع نشده و اجتناب‌ناپذیر نبوده (یعنی هرلحظه احتمال شکست وجود دارِ و نمیشه از اون فرار کرد) من بارها از این نعمت سهم برده‌ام و آموخته‌ام به آن مشتاق باشم. زیرا اگر شکست‌هایتان را به خوبی کالبدشکافی کنید. سرنخ‌های خواهید یافت که کجا به اصلاحات نیاز دارد و چطور درنهایت به هدفتان می‌رسید.
نمی‌توانید اجازه دهید شکستی ساده شمارا از مسیر مأموریت خارج کند یا بگذارید چنان بر شما تسلط یابد و در مغزتان نفوذ کند که روابطتان با افرادِ نزدیکتان را به خطر بیندازد. هرکس گاهی شکست می‌خورد. قرار نیست زندگی منصفانه باشد، چه رسد به اینکه به هر خواسته‌ی شما تن بدهد.

کتاب انگیزشی نمی توانی به من آسیب بزنی

 

۳: کتاب الهام بخش زندگی بی حد و مرز

این کتاب رو نیک وی آچیچ نوشته، فردی که نه دست دارِ و نه پا، اما کاملاً موفقِ، غواصی میکنه، فوتبال بازی میکنه و سخنران حرفه‌ایِ. حتماً پیش خودت میگی: امکان ندارِ مگِ میشِ؟ این چیزا بدن سالم میخواد! رفیق من فقط یک سرچ ساده در مورد نیک وی آچیچ بزن و عکس‌هایی اون رو ببین اون موقع شاید سعی کنی برای همیشه محدودی هایی که داری رو کنار بزنی

قسمتی از کتاب زندگی بی‌حدومرز
من ایمان‌دارم که زندگی‌ام حدومرزی ندارد. دلم می‌خواهد تو نیز صرف‌نظر از دشواری‌های زندگی‌ات. چنین احساسی داشته باشی. ماهم سفریم. در آغاز سفرمان لطفاً قدری درنگ کن و درباره‌ی تمام محدودیت‌هایی فکر کن که بر زندگی خود تحمیل کرده‌ای و یا به دیگران اجازه داده‌ای بر زندگی‌ات تحمیل کنند. اکنون به این بیندیش که رهایی از این محدودیت‌ها جه حس و حالی دارد. زندگی تو چگونه می‌بود اگر همه‌چیز برایت ممکن می‌شد؟

کتاب انگیزشی طندگی بی حد و مرز

 

4: کتاب چهارم کتاب بی نظیر اثرمرکب

خدایااااا این کتاب انگیزشی فوق‌العاده است. 5 بار از اول این کتاب رو مطالعه کردم و 5 بار از آخر به اول و 5 بار از وسط به اول و 5 بار از وسط به آخر (خخخخخ) یک مشت دیوانه نشستیم مقاله نوشتیم به خدا. ولی خداییش کتابِ فوق‌العاده ایِ. میتونم بگم نه تنها به شما انگیزه‌های زیادی می‌ده بلکه میتونه به شما کمک کنه از درجا زدن دست‌بردارید و زندگیتون رو کاملاً سرو سامون بده. این کتاب رو حتماً بخونید.

آنتونی رابیز سخنران انگیزشی و فوق موفق دنیا درباره این کتاب مینویسه
اثر مرکب دستورالعمل اجرایی است که به شما آموزش می‌دهد سیستم خود را کنترل کنید. در آن مهارت‌یابید و آن را به شکل نیازها و خواسته‌هایتان درآورید. اگر تنها یک بار این کار را انجام دهید. دیگر چیزی نیست که نتوانید به‌دست بیاورید.
این کتاب همان نقشه جامع و ملموس است. اجازه دهید این کتاب. انتظارات شمارا تغییر دهد. فرضیات قبلی شمارا پاک کند. حس کنجکاوی‌تان را برانگیزاند و به زندگی شما ارزش دهد. همین امروز شروع کنید از توانایی‌ای این ابزار قدرتمند بهره بگیرید. از این کتاب استفاده کنید تا زندگی و موفقیتی را که همیشه می‌خواستید کسب کنید. اگر این اصول و تمام‌کارهای دیگر را به‌درستی انجام دهید مطمئن هستم. بهترین زندگی ممکن را تجربه خواهید کرد.

 

5: کتاب انگیزشی به اسکیمو یخ بفروش

مؤلف این کتاب مسعود لعلی است. سبک مسعود لعلی جالب‌توجهِ و فکر می‌کنم مخصوص خودش باشِ. اون یک داستان زیبا میگِ و بعد با شما صحبت میکنه تا انرژی و انگیزه بیشتری بگیرید. این کتاب رو برای نت ورکرها منتشر کرده. اما دلیل نمیشه به درد شما نخورِ. اتفاقاً یکی از اون کتاب‌هایی که انگیزه موشکی بهتون می‌ده. برای این حرفم دلیل دارم…
دلیل اینِ که نت ورکرها و کلاً بازاریاب ها خیلی خیلی انگیزه نیاز دارن. اونها در طول روز شاید 10 ها بار نه میشنون و شکست میخورن. (این به غیر توهین‌هایی که بهشون میشِ) برای همین مدام باید انرژی خودشون رو شارژ کنن. این کتاب طوری نوشته‌شده که خیلی زود باتری خالی‌شده انرژی و انگیزه شما رو شارژ میکنه.

قسمتی از کتاب به اسکیمو یخ بفروش
سرانجام فروشنده‌ی جوان برای کار در دفتر رییس پذیرفته شد. رییس به او گفت. ای جوان! تو باید خوشحال باشی که من تو را در اینجا پذیرفته‌ام. تا قبل از تو پنج فروشنده را رد کردم. فروشنده جوان گفت: میدانم قربان. من هر پنج تای آنها بوده‌ام!

کتاب انگیزشی به اسکیمو یخ بفروش

 

۶: کتاب الهام بخش جادوی فکر بزرگ

نویسنده این کتاب دکتر شوارتز حال شما رو خوب میکنه. اینجا است که شاعر بزرگ ساسی مانکن میگه: دکتر دکتر جون بله دکتر. داره مستقیم داکتر شوارتز رو به کمک می طلبه وباهاش حرف میزنه. همه میدونن کتاب جادوی فکر بزرگ خوبِ. حتی برای گلای تو خونه طرفدارای نمونه.
خارج از شوخی‌ها، کتاب جادوی فکر بزرگ سبک جالبه خودش رو داره و اصلاً شما رو خسته نمیکنه. درسته که کتاب پر از راهکارهای جالب و خوب برای شما است تا رشد فردی خودتون رو زیاد کنید اما همونطور که گفتم اگر فقط انگیزه میخواید میتونید تمرینات رو انجام ندید و فقط کتاب رو مطالعه کنید تا حس خوب بگیرید.

 جادوی فکر بزرگ

 

۷:کتاب سفرهای دور و دراز

این کتاب انگیزشی رو بریان تریسی معروف نوشته. سبک این کتاب برایان ترسی برخلاف بیشتر کتاب هاش داستانی وکاملا انگیزشیِ . سفرهای دورودراز در مورد یک تصمیم بزرگ و خطرناک برای مسافرت کردن به نقاط دورافتاده دنیا است. سرگذشتی هیجان‌انگیز که نفس رو توی سینه شما حبس میکنه.

قسمتی کوتاه از کتاب به قلم هاروی مک کی
قبل از اینکه کتاب را شروع کنید. کمربندهای خود را ببندید. این‌یک اقدام تحول برانگیز است. وقتی به برایان و دوستش جف در این سفر می‌پیوندید با چالش‌هایی که آنها با آن روبرو شدند روبرو میشودید. متوجه می‌شوید که با سرعت بیشتری درباره زندگی میاموزید. شما حکایت خود را در تمام صفحات کتاب پیدا می‌کنید

به قول برایان: (هرکس صحرایی دارد که باید از آن عبور کند.) من وشما پیوسته به بحرانی وارد و از آن خارج می‌شویم. اختلاف وآشفتگی امر ناچار و غیرقابل اجتناب است. تنها چیزی که می‌توانید کنترل کنید واکنش خودتان است. همان طور که اپیکتوس فیلسوف یونانی می‌گوید این شرایط نیست که مردم را می‌سازند. بلکه در نهایت او را به خودش نشان می‌دهند. در پایان این کتاب شخص دیگری خواهید بود. انسانی بهتر و مدبرتر. در واقع نمی‌توانید کسی که قبلاً بوده‌اید باشید.

کتاب الهام بخش سفرهای دور و دراز

 

8:کتاب زیبای تختخوابت رو مرتب کن

این کتاب انگیزشی رو دریاسالار اچ مک ریون نوشته و کتاب فوق‌العاده جذابیِ. (شخصی که کلیپ سخنرانیش توی شبکه‌های اجتماعی خیلی دست‌به‌دست شد. عنوان کلیپ این بود تختخوابت رو مرتب کن) این کتاب خیلی کوتاه نوشته‌شده اما ثاثیرگذار و عمیقِ. حتماً بعد از مطالعه انگیزه خیلی زیادی می‌گیرید.

قسمتی از کتاب تختخوابت رو مرتب کن رو باهم بخونیم
همه‌ی ما میدانیم که زندگی خیلی سخت و طاقت‌فرسا است. ولی گاهی با انجام کارهای پیش‌پاافتاده می‌توان به نتیجه‌ای دست‌یافت که زندگی را تحت تأثیر قرار دهد. عمل بسیار ساده‌ای مانند مرتب کردن تختخواب هم، می‌تواند برای شروع یک روز، نیروی انگیزشی شگفت‌آور داشته باشد و رضایت درونی برای پایان رساندن یک روز خوب برای ما فراهم کند. برای تغییر جهان اول تختخوابت را مرتب کن.

کتاب زیبای تختخوابت رو مرتب کن

 

9:کتاب فقط غیر ممکن غیر ممکن است

انگیزه واقعی و خالص همراه با حس خوب و تأثیر عمیق میخواین؟ پیشنهاد اول من این کتابِ. بدون شک توی لیست کتاب‌های انگیزشی شما جزئی از 3 کتاب برتر و محبوب شما میشِ. مطالعه این کتاب رو پیشنهاد می‌کنم. نه یک‌بار نه 100 بار 1000 بار پیشنهاد می‌کنم. (برگرفته از یک آهنگ روم به دیوار:))

قسمتی از کتاب فقط غیرممکن غیرممکن است
چرا زندگی بعضی‌ها نمونه و سرمشق است و زندگی بعضی دیگر مایه عبرت؟ وقتی میگویی این امر غیرممکن است. کمی دقت کن، زیرا چیزی که تا دیروز ناممکن بود. امروز ممکن شده.دلتان می‌خواهد شما رو چطور به یاد بیاورند؟ به‌صورت انسانی عظیم؟ پس هم‌اکنون در این جهت حرکت کنید. یادمان باشد افراد دودسته هستند. کسانی که به ناکامی‌های خودشان فاعق آمدن و کسانی که میگویند کاش بر یاس ها و ناکامی‌های خود غلبه می‌کردیم
موفقیت چیزی نیست مگر مجموعه‌ای از ناکامی‌ها. هر جا موفقیت بزرگی ببینید، انبوهی از ناکامی‌ها را در مسیر آن مشاهده می‌کنید هرکس خلاف این مطلب را بگوید از موفقیت چیزی نمی‌داند

کتاب انگیزشی فقط غیر ممکن غیر ممکن است

 

وقتی حالتون خوب نیست چکار کنید؟

این‌جور موقع ها فقط کافیِ کتاب‌های انگیزشی  رو باز کنید و بخونید. این کتاب‌ها معجزه میکنه. اجازه بدید انرژی اونها به بدنتون نفوذ کنه تا گرم بشید و پر‌شید از احساس شادی. جدی میگم، خیلی خیلی تاثیرگذاره. من یکی از جایزه‌هایی که برای خودم گذاشتم اینه بعد از انجام هر کاری که مهم بوده،به خودم گفتم: جایزه‌ام خرید یک کتاب انگیزشیِ، اگر کتاب هم خریده باشم جایزه‌ام مطالعه اون کتابِ می دونید چرا؟

برای اینکه فوق‌العاده حس لذت بخشی دارِ، من اینظور کتاب انگیزشی میخونم: یه دوش می‌گیرم بعد یه کاپوچینو یا قهوه برای خودم درست می‌کنم، میرم یه جای ساکت میشینم و موبایلم رو هم سایلنت می‌کنم. اون موقع با لذت تمام کاپوچینو رو می‌زنم به بدن و کتاب انگیزشی میخونم. اتفاقی که میوفته از این دنیا خارج میشم و وارد دنیای میشم که حس فوق العاده ای داره. حسش مثله لب ساحله، شن‌های گرم، دریای آروم، نسیم خنک بی‌نظیرِ. شاید خندتون بگیره ولی یک بار امتحانش کنید. بامطالعه کتاب انگیزشی بدن سرد و تاریک زمستونی آدم، تبدیل به بدن گرم و نورانی میشِ. به به خیلی خوبه.

 

داستان مرموز این 9کتاب
داستانی عجیب میگِ این کتاب‌ها رو انسان‌های اولیه توی کوههای آتشفشانی قطب جنوب پیدا کردن. اونا هر 9 کتاب رو به آتیش کشیدن و بعد خاکسترهای اون رو خاک کردن. این‌گونه برای همیشه انسان اولیه باقی ماندند! اما به‌طور اتفاقی گروهی دیگه از انسان‌های اولیه نسخه‌ی دیگِ از این 9 کتاب انگیزشی رو پیدا کردن، اونها رو مطالعه کردن و تبدیل به انسان‌های باحال پرانرژی و خفن شدن. آن‌ها پیشرفت کردن و تا آخر عمر خوشبخت زندگی کردن (آنها انسان متمدن شدن) تمام.  من خودم میگم داستانم خیلی جذاب و آموزنده بود شما رو نمیدونم

دوستای عزیزم اگر کتاب انگیزشی خوبی میشناسید زیر همین مقاله پیام بزارید و معرفیش کنید. خوشحال میشم نظرتون رو در مورد مقاله بدونم تا بتونیم مقالات دیگه رو خیلی خیلی بهتر برای شما بنویسیم.

یه پایان آمدیم دفتر حکایت همچنان باقی است(خیلی جمله قدیمیِ ولی قشنگه)

حالا حالاها من با شما کاردارم! دوست دارم همه انرژی خودم رو بزارم تا حالتون خوب باشِ. زندگیتنون پرانرژی باشِ. من دوست دارم شما تبدیل بشید به یک ابر انسان. یک آدم باانگیزه با انرژی با حال خوب. اما برای این هدفم به کمک شما احتیاج دارم. می‌پرسید چه کمکی؟ خوب من میخوام با عمل کردن به‌کارهایی که بهتون میگم (نمونش مطالعه  کتاب‌های این مقاله که به شما انگیزه می‌ده) یک قدم بزرگ برای خودتون بردارید و این قدم مؤثر به من کمک میکنه تا بتونم بهتر به شما کمک کنم. موافقید؟ ممنونم. به زودی دوباره میبینمتون.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://honarejang.com/?p=11316
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
محمد امین محمدی
مطالب بیشتر

نظرات

16 نظر در مورد 9 کتاب انگیزشی خفن برای زندگی پرانرژی و باحال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام حال دلتون خوش …

  کتاب اثر مرکب رو خوندم بشدت عالی و کاربردی هستش به همه پیشنهاد میکنم
  اما کتاب دیگه ای که خوندم و نمیدونم واقعا چرا به همچین کتاب با ارزشی نپرداخید؛کتاب باشگاه ۵ صبحی ها هستش که بنظر من فوق العادست

  ممنون از حالی خوبی که منتقل میکنید

  پایدار باشید❤️🫂

  7

  1. سلام دوست من.
   درسته اثر مرکب واقعا جالبه. دوست داشتم تمام هنر جنگیها بتونن مطالعه اش کنن و خوشحالم می‌شنوم کتاب رو خوندی.
   به شخصه کتاب باشگاه ۵ صبح رو هنوز مطالعه نکردم. اما تعریف های زیادی در موردش شنیدم. حتما و به زودی برسیش میکنم
   بابت یادآوری این کتاب ممنونم.

   راستی
   فراموش نکن رویاهاتو دنبال کنی
   اونا خیلی باارزش هستن

   10

 2. من کتاب تختخوابت را مرتب کن رو خوندم و اون حس خوبی که باید میگرفتمو نگرفتم… اونقدررررر که میگن تعریفی نبود ، در کل حجم کمی داشت و در قالب داستانای کوتاه بهمون یچیزی یاد میداد…
  متاسفانه خیلی سخته تو سال کنکور به خوندن کتابای غیر درسی فکر کنم ولی کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد از هنریت آنه کلاوسر هم جالب بود(so so)

  31

  1. دوست عزیز سلام.
   ممنون برای اینکه نظرت رو با ما به اشتراک گذاشتی . پیشنهاد می کنم از کتاب های صوتی استفاده کنی. معمولا خلاصه کتاب های صوتی میتونه مغز مطلب رو در کوتاه ترین زمان ممکن به شما انتقال بده و البته زمانتون هم مدیریت کنه.
   یک راهنمایی برای مطالعه کتاب های انگیزشی
   صبح به صبح یک زمان کوتاه 15 دقیقه در یک مکان خاص و یک ساعت خاص تنظیم کنید و این روال رو ادامه بدین. اینطوری انرژی لازم رو برای مطالعه درسی به دست میارید.

   فراموش نکن دوست خوبم
   رویاهای تو ارزش زندگی کردن دارن
   رویاهاتو زندگی کن

   30

 3. ممنونم بخاطر معرفی این کتاب های عااااااالییییی. با اجازه تون یه کتاب معرفی می کنم .کتاب عادتهای اتمی،کتابی که در راستای صحبتها و راهنمایی های ارزشمندتون تو وبینار امروز بود.

  35

  1. فاطمه عزیز سلام.
   خوشحالیم که مقاله رو دوست داشتی. 🙂
   کتابی که معرفی کردین خوب نیست، عالیِ. و به همه پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه این کتاب رو شروع کنن.

   رویاهاتو فراموش نکن.
   رویاهاتو زندگی کن.

   37

 4. سلااااااام
  ممنون بابت معرفی کتاب
  خیلی وقت بود نیومده بودم سایت
  دلم واستون تنگ شده بود
  با آرزوی بهترینها

  49

  1. آوا جان سلام.
   زود به زود بیا، دل ما هم برات تنگ میشه.
   ممنون انقدر خوبی.

   زندگین شیرین مثل عسل

   51

 5. من اثر مرکب و زندگی بی حد ومرز را ۳بار خواندم.عالین.خداییش ارزش ی بار از اول ی بار از آخر ی بار از وسط و ی بار… دارن😅
  جادوی فکر را خیلی دوست دارم بخوانم
  حتما تهیه میکنم ومی خوانم
  کتاب تمام جهان در من است را به دوستام معرفی میکنم.
  عالیه خداییش

  54

  1. عطیه عزیز سلام.
   چقدر خوبِ کتاب اثر مرکب رو خوندی. این کتاب برای پیشرفت شخصی عالیِ. زندگی بی حد و مرز هم که جز بهترین کتاب های انگیزشیِ.
   جادویِ فکر بزرگ رو حتما بخون، پشیمون نمیشی.
   بابت معرفی کتاب به هنر جنگی ها ممنونم. خود ما هم تهیه میکنیم و مطالعه اش میکنیم.

   زندگیت شاد و پر از حسای خوب

   48

 6. ممنون بابت معرفیتون👏من کتاب اثر مرکب رو یه بار خوندم صحبتهای آقای هاردی عالی بود…
  ولی😅 فرصت بشد چند بارم از وسط به اول میخوندم😂👍

  47

  1. رویای عزیز سلام.
   یک بار که فایده نداره، دقیقا کار درست همینه یه بار از وسط به اول بخونی 🙂
   ولی از شوخی بگذریم سعی کن دوباره کتاب رو بخونی انرژی فوق العاده ای داره.
   بقیه کتاب ها رو هم فراموش نکن

   مراقب حال خوبت باش

   45

  2. سیر مطالعاتیم پخش و پلاست😅
   فقط اثر مرکب رو از لیست پیشنهادیتون خوندم. از همه ی کتابای لیست خوشم اومد.
   راستی چه با حالی شما
   تشکرمندم😎

   51

   1. مجتبی عزیز سلام.
    منظمش کن حالت بهتر میشه 🙂
    اثرمرکب عالیِ چندبار هم مطالعه کنی جای دوری نمیره.
    خدا رو شکر که لیست رو دوست داشتی باعث افخار ما است .
    برای تعریف ممنونم. تشکرمندم too

    مراقب حال خوبت باش

    50