0
0

31 فیلم انگیزشی فوق العاده برای تبدیل شدن به موشک انرژی

21فیلم انگیزشی
4.4/5 - (268 امتیاز)

31 فیلم انگیزشی فوق العاده برای تبدیل شدن به موشک انرژی

 

تا حالا‌ برای شما  اتفاق افتاده که با دیدن یک فیلم انگیزشی، تأثیر فوق‌العاده‌ای بگیرید؟(مثلا من تو دوران بچگی فیلم انگیزشی جنگی میدیدم بلند میشدم واکس میزدم به صورتم مثله تکاورا با یه چوب همه رو مورد هدف قرار میدادم. فامیل، همسایه، خانواده. خیلی شجاعت میگرفتم. فقط نمیدونم چرا با دمپایی و فحش میوفتادن دنبالم 🙂 )

چرا فیلم انگیزشی ببینیم؟

پیش اومده بعد از دیدن یک اثر سینمایی تا چند روز درگیر موضوع فیلم بشید؟ دقیقاً ما دنبال این اثر انگیزه بخش هستیم. انسان ها عاشق داستان هستند. حالا اگر این داستان الهام بخش باشه تاثیراتی که توی روحیه شما داره فوق العاده است. به شما انرژی، انگیزه و حال خوب میده. شما رو برای انجام تصمیمات مهم زندگیتون مصمم نگه میداره. خوب چی بهتر از این! درسته ؟

 

توجه توجه حوصله متن خوندن نداری عشقم؟ اشکال نداره  مستقیم برو پایین جایی که نوشته 11 فیلم جدید انگیزشی و از همونجا فیلم ها رو با توضیحات مناسب ببین.

 

فیلمی که سال ها پیش دیدم

چند سال گذشته  فیلم های سینمایی امید دهنده زیادی  دیدم . یکی از اونها در مورد یک مرد معلول بود که زندگی رو برای خودش تمام‌شده می‌دید. تا این‌که یه دختری وارد زندگیش شد و عشق باعث شدن نگاه مرد به دنیا تغییر کنه(خیر سرم داستان تعریف کردم 😀 ) وخوب همین باعث انگیزه بالای اون مرد برای زندگی شد. فیلم های که در دنیا توسط بهترین کارگردانان ساخته میشن، دقیقاً چنین تأثیری رو بر روی شما می‌خوان.

نکته جالب این فیلم‌ها، اینه که شاید بارها و بارها اونها رو تماشا کنید، اما نه از جذابیت و علاقه شما برای تماشای دوباره کم میشِ، نه دیدن اون برای شما تکراری میشِ. معمولاً توی هر بار دیدن، نکته جدیدی رو برای انسان به نمایش می‌گذارند. (دوباره ادبی گفتم) 🙂

 

تاثیرات فیلم انگیزشی

من به‌شخصه معتقدم فیلم‌های الهام بخش و انگیزشی دقیقاً همون تأثیری رو بر روی انسان میذاره، که کتاب‌های خوبِ روانشناسی میذاره. تصور کنید کتابی رو عمیق میخونیم، روزها، ماه‌ها و حتی شاید سال‌ها به موضوع اون کتاب فکر میکنیم. حتی در بیشتر موارد بافکر کردن تنها از اون کتاب نمی‌گذریم. چون تأثیری که بر روی روحیه ما گذاشته، حتی ممکن، زندگی و مسیر ما رو تغییر بده. این فیلم‌ها دقیقاً مثل این کتاب‌ها هستند.

 

11 فیلم جدید انگیزشی به لیست اضافه شد 🙂

فیلم انگیزشی کارآموز

آیا فیلم کارآموز یک فیلم قشنگِ؟ بله قطعا. آیا فیلم کارآموز انگیزه بالا میده؟ قطعا بله. آیا فیلم کارآموز حال دلمون رو خوب میکنه؟ 100در 100 بله. آیا این فیلم رو خودمون دیدیم؟ معلومِ که دیدیم دوست خوبم. ببین، این اثر خوش ساخت و باحال رو از دست نده. فیلم The Intern فوق العاده است و باید بدون فکر کردن، دانلود کنی و ببینیش، حالا برو پایین تا یک کار تاثیرگذار دیگه هم بهت معرفی کنم.

 

فیلم اِدی پرنده

فیلم الهام بخش ادی پرنده

خوب خوب. رسیدیم به یک فیلم ورزشی جالب، همراه با چاشنی طنز و مقدارِ خیلی خیلی زیادی انگیزه و انرزی بالا. روایت ادی پرنده در مورد یک کودک کم هوش ولی سرسختِ که به شدت به ورزش اسکی علاقه داره. فردی که مدام در حال تلاش کردن برای رسیدن به آرزوهای بزرگِ. اون به کم قانع نیست. و دوست داره قله های موفقیت در اسکی رو فتح کنه. . آیا ادی پرنده موفق میشه ؟ دوست دارم از همه ی رفقای هنر جنگی درخواست کنم این فیلم رو ببینن. چرا ؟

برای اینکه ادی پرنده براساس واقعیت ساخته شده و البته نشون میده یک فرد با پشتکار و سرسختی بالا میتونه مرزهای تمسخر دیگران، ضعف ذهنی و حتی نه شنیدن های زیاد و حمایت نشدن رو بشکنه. ادی پرنده رو با خیال راحت ببینید و مطمئن باشید از اون لذت خواهید برد.

 

فیلم ارقام پنهان

برای دیدن فیلم ارقام پنهان حتی یک لحظه شک نکنید. من چند سال برای دیدن این فیلم شک داشتم. حتی یک نفر تاکید نکرده بود که این فیلم یک شاهکار انگیزشی و البته نمایش تمام عیار از درس های فوق العاده ی زندگی برای همه ی ما است. برای همین تاکید میکنم این اثر زیبا رو ببینید.

فیلم ارقام پنهان، در مورد سختی کشیدن عادی در زندگی نیست. سراسر فیلم با کارکترهای اصلی احساس همدردی میکنید.و شاید بخاطر اتفاقاتی که برایِ اونها پیش میاد اشک به چشمتون جاری بشه.  البته این فیلم ب هیچ وجه ناراحت کننده و غمگین نیست. حتی قدرت شخصیت های اصلی فیلم با وجود تمام سختی ها کاملا مشخصِ. اما لحظات مختلف این فیلم به قدری زیبا طراحی شده که خودتون رو در اون فضا احساس میکنید و خوب ما هم انسان هستیم و احساسات رو درک میکنیم.

نمیخواستم این بخش رو طولانی کنم. ولی باید مطمئن میشدم که این فیلم رو میبینید.

 

فیلم برادر باجرانگی

فیلم برادر باجرانگی رو به زور یا چندتا از دوستان صمیمی دیدیم، در کل از قبل نگاهی که به فیلم های هندی داشتیم، متفاوت بود. همین باعث میشه ناخودآگاه در مقابل این فیلم ها مقاومت کنیم. البته قبلا هم یک اثر خوب هندی معرفی کرده بودیم،حالا  خوشحالیم که تمام کارهای معرفی شده توسط رفقای عزیزمون فوق العاده زیبا بوده و میتونیم به شما دوستان خوبمون معرفیشون کنیم. این کار هم یک فیلم تمام عیار،  الهام بخش و انگیزشیِ. اگر از هندی بازی های معمول این فیلم ها بگذریم 🙂 . حتما از تماشای اون لذت خواهید برد.

 

فیلم بند باز

فیلم بند باز داستان تلاش واقعی یک شخص جسور برای رسیدن به رویای همیشگی زندگی خودشِ .بله دوستان گلم، این فیلم دقیقا همون چیزیِ که برای رسیدن به رویاها بهش نیاز دارین. همه فکر میکنن افراد رویا پرداز دست به هیچ اقدامی نمیزنن. این فیلم که بر اساس واقعیت ساخته شده، ثابت میکنه مردم عادی اشتباه میکنن. این فیلم ثابت میکنه اگر رویا داشته باشید و دست به اقدام بزنید. همه ی دنیا رو به حیرت میندازید.

 

فیلم هکتور در جستجوی خوشبختی

فیلم هکتور در جستجوی خوشبختی،  داستان یک روانشناس رو مطرح میکنه که، دچار افسردگی میشه! اون از روزمرگی متنفر شده و با خودش میگه واقعا زندگی یعنی همین روزمرگی؟ بدون شادی؟ بدون خوشبختی؟  هکتور داستان ما، برای پیدا کردن این جواب سعی میکنه در تمام دنیا سفر کنه تا ببینِ میتونه معنای واقعیِ خوشبختی رو پیدا کنه. در این سفر پرماجرا با هکتور روانشناس نیمه افسرده همراه بشید. قطعا این فیلم پراز انگیزه و حس خوبِ

 

فیلم کرید

یک نکته ی مهم درمورد فیلم های خوب ورزشی، اینه که اکثرا انرژی بالای روحی به شما انتقال میدن. در کل جمعیت ورزشکار خیلی اکتیو و با انگیزه هستن، مردم هم از دیدن این انرژی های بالا همراه با سختکوشی و مصمم بودن ورزشکار لذت میبرن.  کرید، علاوه بر اینکه یک فیلم انگیزشی بوکس حساب میشه، توانایی شارژ کردن باتری انرژیکی همه ی افراد جامعه رو داره.

پیشنهاد میکنم حتما فیلم کرید رو ببینید.

 

فیلم بسوی جنگل

به گرافیست خوش ذوق سایت گفتم، یک فیلم خوب و انگیزشی معرفی کنید. اونم بسوی جنگل رو معرفی کرد. البته توضیح داد که بسوی جنگل یک فیلم فانتزیِ. پس من به افرادی که طرفدار فیلم های فانتزی نیستن، پیشنهاد نمیکنم این فیلم رو ببینن. اما از اونجایی که مطمئن هستم، سلیقه ی هنری خوبی داره. به شما هم پیشنهاد میکنم این کار باحال رو ببینید.

خودم هم توی لیستم گذاشتم . و به زودی میبینمش.

 

 

فیلم جذاب نقطه کور همیشه برای من قابل احترام و فوق العاده اثرگذار بوده. یادم میاد انقدر از فیلم خوشم اومده بود که یک دفترچه برداشتم و شروع کردم به نوشتن دیالوگ ها. این فیلم سینمایی انگیزشی، کاملا خوش ساخت و کاملا قابل احترامِ. این اثر جزئی از معدود فیلم هایی هست که حاضرم چندبار  ببینیم و هربار مثل قبل بگم. فوق العاده بود. عالی بود.

 

اعتراف میکنم  فیلم مدرسه راک رو ندیدم. اما خیلی از دوستان نزدیکم پیشنهاد کردن. خوب ما هم قبول کردیم. اما اگر بعد از دیدن فیلم توسط تیم فنی،  غیرقابل قبول بود حتما اون رو حذف میکنیم. پس نتیجه تا چند روز آینده مشخص میشه. شما چی فکر میکنید؟ آیا فیلم قشنگیِ ؟

 

اما در ادامه 21 فیلم فوق العاده دیگه برای تغییرات اساسی در زندگیتون رو مشاهده میکیند

1:  رستگاری در شاوشنگ

 فیلم انگیزشی رستگاری در شاوشنکفیلم رستگاری در شاوشنگ رو می تونیم جزو بهترین و برترین ها حساب کنیم. موضوعی فوق‌العاده بی‌نظیر دارِ.  این فیلم رو سال‌ها پیش دیدم. اما باید بگم هنوز هم تأثیرش رو توی زندگی خودم احساس می‌کنم.

شاید اگر این فیلم رو برای اولین بار ببینید، به خودتون بگیید مثلاً چه موضوع خاصی توی این فیلم بود؟ اما وقتی برای بار دوم، سوم و حتی مثل من برای بار دهم(بی جنبه بودن هم حدی داره 😀 )این فیلم رو ببینید، مسلماً تأثیر معنا و مفهوم فیلم رو به خوبی درک میکنید. راستی باید بگم این فیلم جزو 250 فیلم برتر دنیا است.

 

2:  در جستجوی خوشبختی 

 فیلم انگیزشی در جستجوی خوشبختی

فیلم انگیزشی در جستجوی خوشبختی

فیلم انگیزشی برای کنکور میخوای ؟ دیدن این فیلم رو به‌عنوان یکی از بهترین فیلم های الهام بخش  و انگیزشی به شما توصیه می‌کنم. باید بگم اگر انسانی هستی که برای رسیدن به اهدافت مخصوصا کنکور دنبال یک اهرم می‌گردی این فیلم خوراک خودته ، حتماً از این فیلم لذت میبرید.

 

3:  فیلم این یک زندگی فوق العاده است

فیلم انگیزشی عاشقانه یک زندگی فوق العاده استیک فیلم قدیمی اما تأثیرگذار. می‌دونم که هرکسی علاقه‌مند به دیدن فیلم‌های قدیمی و نوستالژی نیست.  بااینکه فیلم‌ انگیزشی عاشقانه  به شمار میره، در نگاه اول به خاطر ظاهر قدیمی، زود قضاوت میشِ. ولی مثل خود من دل روبه‌دریا بزنید و فیلم رو ببینید تا لذت یک فیلم تمام‌عیار رو تجربه کنید. به جانه خودم قشنگه ببینید. توضیحات بیشتر به زبان انگلیسی در مورد فیلم این یک زندگی فوق العاده است .

 

4: فارست گامپ forrest gump

فیلم انگیزشی فارست گامپ forrest gumpیکی از بهترین و برترین فیلم های انگیزشی. میتونم جذاب‌ترین فیلم از نگاه خودم معرفیش کنم 😎 . معمولاً این فیلم رو برای دوستانی که از زندگی خسته شدن و دست از تلاش برمیدارن پیشنهاد می‌کنم. با دیدن فیلم Forrest Gump شاید بیشترین و بالاترین انگیزه رو برای رسیدن به اهداف خودتون به‌دست بیارید.

 

5: فیلمی که شما رو میخکوب میکنه( شلاق)

فیلم انگیزشی شلاق

شما توی این فیلم انگیزشی با تلاش یک درامر روبرو خواهید شد که برای موفق شدن در دنیای موسیقی خیلی سختکوشانه رفتار میکنه، این فیلم رو از دیگران مجزا کنید، تلاش و خون و عرق ریختن برای رسیدن به هدف،تویِ این فیلم واقعا به تصویر کشیده شده. ببین من نمیخوام خیلی از این فیلم تعریف کنم ولی واقعا محشره.

 

6: فیلم الهام بخش ماهی بزرگ

فیلم های انگیزشی - ماهی بزرگ

این فیلم به زودی تعویض میشه. احساس کردیم، شاید جذابیت خیلی بالای نداشته باشه. 🙂 در این حد صادق هستیم. ولی اگر اهل ریسک هستین میتونید این کار رو هم ببینید.

 

7: فیلم زیبا و حال خوب کن سه احمق

فیلم انگیزشی هندیاین فیلم هندی رو شاید توی فیلم‌های معروف و عالی هالیوود یک شوخی حساب کنید. اما باید بگم دیدن این فیلم انگیزشی به شما یادآوری میکنه که هیچ مرزی برای انسان و موفقیتش وجود ندارِ. باید نگاهتون رو  وسیع ترکنید و عمق بدین. تماشای این فیلم رو به شما پیشنهاد و تضمین میکنم.

 

8: فیلم عالی باشگاه مشت زنی 

فیلم انگیزشی باشگاه مشت زنیشاید وقتی‌که صحبت از سینمای موفقیت به میان میاد، تصور می‌کنید که باید یک فیلم پیچیده با دنیایی از معما پیش روی شما باشِ. اما باید بگم وقتی‌که فیلم انگیزشی fight club  رو ببینید، به‌راحتی متوجه میشید که فیلم‌های مفهومی همیشه نیاز به بررسی دقیق ندارن.

این فیلم درجه خشونت بالایی داره و به افراد کم سن و سال توصیه نمیشه.

این فیلم مجدد برای بازبینی توسط تیم محتوایی هنر جنگ فرستاده شده، احتمال حذف و جابه جایی اون وجود داره

 

9:  7سامورایی

فیلم انگیزشی خارجیازجمله فیلم‌های دیدنی به حساب میاد، بیشتر افرادی که این فیلم ژاپنی رو دیدن، اون رو عالی توصیف کردن. شاید زمان زیادی رو از شما بگیره، اما میتونه نتیجه‌ی لذت بخشی برای شما داشته باشِ.

 

10: فیلم زیبا والهام بخش آخرین سامورایی

 فیلم آخرین سامورایی، فوق‌العاده است. چالش روبروی قهرمان فیلم و عبور با سختی از این چالش‌ها، شما رو به هیجان میاره. آخرین سامورایی یک اثر ماندگار انگیزشیِ. اگر این فیلم نتونه به شما انگیزه بده، هیچ فیلم دیگه ای هم نمیتونه این کار رو انجام بده. (الکی گفتما، به هرحال سلیقه است، نمیشه کاریش کرد)

 

11:  با یکی از تکان دهنده ترین فیلم های تاریخ آشنا بشید (شجاع دل)

تکان دهنده ترین فیلم های تاریخدر دنیا فیلم‌های زیادی با مضمون آزادی ساخته‌شده، اما بزارید این فیلم رو از بهترین فیلم‌ها و تکان دهنده ترین فیلم های تاریخ نام ببرم. (هرچی فکر کردم نشد تکان دهنده رو به زبون محاوره بنویسم، به بزرگی خودتون ببخشید)

این فیلم مجدد برای بازبینی توسط تیم محتوایی هنر جنگ فرستاده شده، احتمال حذف و جابه جایی اون وجود داره

 

12:  غارتگران دره سیلیکون

فیلم های انگیزشی کسب و کاراز جمله فیلم های انگیزشی کسب و کار که میتونه علاوه بر الهام بخشی، روش های جذابی رو برای تجارت و موفقیت به شما یاد بده، همین فیلمِدر این فیلم تقریبا با زندگی استیو جابز و بیل گیتس به صورت دقیق و کاملی آشنا میشید. میتونید مشکلاتی که اونها برای رسیدن به موفقیت و موقعیت کنونی خودشون سر راه داشتن رو شاهد باشید.

 

13: فیلم زیبای مناضره کنندگان بزرگ

با این که این فیلم در مورد نژاد پرستیِ و در کشور ما با این مسئله رو به رو نیستیم، اما تصور کنید شما هم به کشور دیگری مهاجرت میکنید و به دلیل این که رنگ پوست متفاوتی دارید، نتونید از هر مزیتی استفاده کنید. مسلما حتی شنیدن این موضوع هم می تونه برای انسان سخت و سنگین باشه. حالا تصور کنید این حس رو تجربه کنید!

 

14: فیلم آناپلیس

دیدن این فیلم رو برای اونایی که از تلاش کردن و سختی خسته میشن، پیشنهاد می کنم. یکی از بهترین فیلم هایِ که در سینمای انگیزه ازاون یادمیشه فیلم آناپولیسِ. مضمون فیلم در مورد یک جوان جاهلِ که وارد یکی از بهترین دانشگاه های افسری میشه، و از سختی هایی که در در انتظارشِ، بی اطلاعِ.

بعد از اینکه وارد دانشگاه افسری میشه فراز و نشیب های زیادی رو تحمل میکنه. دیدن این سختی ها و مشکلات و بالا پایین شدن قهرمان داستان توی زندگی ،باعث میشه کلی چیز یاد بگیریم. راستی قهرمان داستان با تمام مشکلات باز هم به تلاش برای رسیدن به موقعیت خوب ادامه میده. به نظر شما تحمل شما بیشتره یا اون؟

 

15: فیلم بهترین بازی دنیا

فیلم انگیزشی ورزشیفیلمی رقابتی برای رسیدن به آرزوی بزرگ. شما قطعا با تماشای این فیلم انگیزشی، یادمیگیرید که دست یابی به هر هدف بلندی نیاز به تلاش بی وقفه داره. موفقیت جدیت نیار داره. توی فیلم های انگیزشی ورزشی هالیوود می تونیم برای این فیلم جایگاهی خاص قرار بدیم. پسری که بر خلاف مخالفت پدرش در رقابتی بزرگ برای رسیدن به پیروزی، در مسابقات گلف شرکت می کنه. تماشای این فیلم را از دست ندین.

 

16: فیلم ورزشی شکست ناپذیر   Invincible

فیلم انگیزشی ورزشیاز جمله فیلم های انگیزشی ورزشی که به شما میگه: در راه موفقیت دره های عمیقی وجود داره و ممکنه بعد از هر پیروزی و موفقیت در دره ای از مشکلات و سختی ها سقوط کنید. ولی واقعا چطور باید با شکست ها برخورد کرد؟ با دیدن این فیلم جواب سوال خودتون رو میگیرید.

 

17:  ذهن زیبا

فیلمسینمایی انگیزشی برای درس خواندن

بعد ازدیدن این فیلم بی نظیر با بازی جان فوربس نش، میتونید قدرت بی نظیر خودتون رو در زمینه برطرف کردن مشکلات باور کنید. این فیلم به درد بچه های طرفدار درس خیلی میخوره.  ذهن زیبا فیلمیِ که خود من خیلی دوسش دارم. میدونید، وقتی مبینی آدمی مشکلات زیادی داره و بعد تمام انرژی و وقتش رو میزاره تا اون مشکل رو برطرف کنه، بعد همون آدم به رویاهاش میرسه . انگار یه چیزی به آدم تلنگر میزنه. تو به خودت میگی  این شخص با این همه مشکل توسنت چرا تو نتونی

 

18: فیلم جلوی کلاس

کودکی که رویایی بزرگ دارهِ، اما آیا میتونه با بیماری لاعلاجی که داره به آرزو و هدف بزرگش برسه؟ کافیه این فیلم انرژی بخش فوق العاده رو تماشا کنید تا بفهمید هرگز بیماری نمی تونه انسان رو از خوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهاش ناامید کنه.

 

19: فیلم شبکه اجتماعی

فیلم انگیزشیاستفاده از تکنولوژی در برخی موارد میتونه انسان رو یک شبه به اوج شهرت و ثروت برسونه. دو همکلاسی که با تاسیس شبکه اجتماعی موفق میشن و به ثروتی بی نظیر می رسند. فیلم شبکه اجتماعی یه کار خوب برای زنده کردن انرژی و انگیزه شما است

 

20: داستان گابی داگلاس

داستان گابی داگلاساین فیلم در مورد داستان واقعی دختری ژیمناستکار به نام گابی داگلاسِ، اون سختی های زیادی رو تحمل میکنه تا در نهایت به موفقیت های زیادی برسه. مطمئنم این فیلم ر ودوست دارید و بعد از دیدنش حسابی پرانرژی میشید.

 

21: فیلم آخر رو شما معرفی کنید تا با پوستر مخصوصش توی سایت قرار بدیم

 

 

دوست جان

اگر مثل خود من مطالب انگیزشی رو دوست داری به صفحه ی ۱۵ آهنگ سوپر انگیزشی برای روزهای سخت برو و بهترین آهنگ های انگیزشی رو رایگان دانلود کن. یه مقاله جدید یااسم ۲۳ جمله انگیزشی ، با این جملات انگیزشی طوفان به پا کنید! توی سایت گذاشتیم حتما ببینید.

 

منبع: سایت انگیزشی هنر جنگ

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://honarejang.com/?p=8488
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
محمد امین محمدی
مطالب بیشتر

نظرات

101 نظر در مورد 31 فیلم انگیزشی فوق العاده برای تبدیل شدن به موشک انرژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

  1. حجت عزیز سلام.
   برای معرفی فیلم ممنون دوست خوبم. حتما برسی میکنیم.
   بارزهم بهمون سربزن .

   حجت عزیز رویاهاتو فراموش نکن

   19

  1. مهدی عزیز سلام.
   این فیلم واقعا زیبا است و حتما در مقاله آینده که درباره ی فیلم های انگیزشی هندی هست، توی لست ما قرار میگیره.

   مهدی عزیز
   رویاهاتو فراموش نکن

   18

  1. باران عزیز سلام.
   ممنون که فیلم زیبای جوی رو معرفی کردی. حتما در آپدیت های بعدی اون رو اضافه میکنیم

   مراقب خودت باش. تو مهمی

   18

  1. مجتبی عزیز سلام.
   دوست خوبم ممنون وقت گذاشتی و این لیست برای ما ارسال کردی. برسی میکینم و حتما در آپدیت های بعدی استفاده خواهد شد.

   مجتبی عزیز رویاهات رو فراموش نکن.

   17

  1. هانی عزیز سلام.
   حتما دوست عزیزم، در آپدیت بعدی اسم انگلیسی فیلم ها رو به مقاله اضافه میکنیم.

   هانی عزیز
   برای رویاهات بجنگ، مطمئن باش که ارزشش رو داره

   18

 1. سلام به نظرم فیلم هایی که گذاشتید فوق العاده هستند و اگر میشه انیمیشن های انگیزشی هم قرار بدید مثل انیمیشن «روح»و «موآنا» و یا فیلم هایی که درمورد موفقیت های کودکان باشه💕🦄
  ممنون از فیلم های انگیزشی و عالیتون🌈🙂

  17

  1. ستایش عزیز سلام.
   ممنون بهمون انرژی مثبت میدی و خوشحالم مقاله رو دوست داشتی.
   در مورد پیشنهادت خیلی ممنونم. واقعا دوست داریم یک مقاله جدا درمورد انیمیشن های انگیزشی داشته باشیم و حتما این کار رو انجام میدیم.

   ستایش عزیز
   روزهای زندگیت رو به یادموندنی کن.

   17

 2. سلام دوست عزیز. اگر اشتباه نکنم یه چیز رو یا فراموش کردی یا حواست نبوده ..
  لینک هایی که درون header گذاشتی
  (موفقیت)= ;cursor:text قرار دادی.. .
  در حالی که برای بقیه cursor:pointer قرار دادی!
  خیلی سایت زیبایی داری خسته نباشی
  یاعلی ؛

  19

  1. حمید عزیز سلام
   حتما برسی میکنیم. ممنونم.
   برای تعریف و انرژی مثبت هم خیلی ممنونم.

   مراقب رویاهات باش دوست خوبم

   16

 3. فیلم جنگجوی درون (peaceful warrior)…فیلم شلاق (whiplash)…فیلم رستگاری در شاوشنک(The Shawshank Redemptio)…فیلم فارست گامپ(Forrest Gump)…فیلم نظریه همه چیز (theory of everything)…فیلم ادی عقاب(eddie the eagle)…فیلم بازگشته(The Revenant) با بازی عالی لئوناردو دی کاپریو…فیلم تلقین (inception)…مینی سریال the queens gambit…فیلم سکسکه(hichki)…فیلم در جستجوی خوشبختی با بازی عالی will smith …فیلم 127 ساعت(127 hours)…فیلم شبکه اجتماعی ( the social network )…فیلم استیو جابز (Steve Jobs)…فیلم یک ذهن زیبا(a beautiful mind )…انیمیشن روح (soul)…همگی بینظیر هستند گلچین کردم براتون هرکدوم رو نبینید از دست دادید.

  22

  1. یاس منگولا سلام . اسمی که گذاشتی خیلی جالبه
   راستی ممنون وقت گذاشتی و این لیست رو با ما به اشتراک گذاشتی این برای ما خیلی با ارزشه. ممنون دوست مهربون.

   رویاهاتو زندگی کن
   تو لیاقتش رو داری

   17

 4. سلام ممنون از زحماتتون وفیلم های قشنگ.کاش فیلم های موفقیتی وشاد رو هم بزارین چون شادی چیزیه که نداریم.ممنون از کامنت ها بابت معرفی فیلم های عالی.
  فیلم بسوی جنگل بنظرم یه فیلم بی سروته وچرت بود.بقیه اونایی دیدم عالی بود ادی ارقام پنهان در جست وجوی خوشبختی
  باجرانگی سه احمق و….

  21

  1. فاطمه عزیز سلام.
   ممنون بابت پیشنهاد خوبت. فیلم های حال خوب کن در یک مقاله جدا آماده میشه و تقدیم همه هنرجنگی های عزیز میشه.
   راستی، خوشحالیم که فیلم ها رو دنبال کردی و ازشون لذت بردی. در مورد فیلم به سوی جنگل حتما برسی میشه و در صورتی که کیفیت لازم رو نداشت حذفش میکینم.

   فاطمه عزیز مراقب خودت و رویاهات باش

   18

 5. سلام وقتتون بخیر اول میخاستم ازتون بابت فیلم های عالی که معرفی کردید تشکر کنم🙏 و بعد هم فیلم رهبر ارکستر ۲۰۱۸ از نظر من یکی از بهترین فیلم های انگیزشی میتونه باشه که بر اساس واقعیت هم ساخته شده در واقع این فیلم بی نظیره

  16

  1. آوا عزیز سلام.
   خوشحالیم که لیست فیلم ها رو پسند کردین.
   برای معرفی فیلم رهبر ارکستر ممنون. باید فیلم جذابی باشه و ماهم برسیش میکینم.

   آوا عزیز
   خوشحال باش، اما هرگز قانع نباش

   17

  1. معین عزیز سلام.
   بابت معرفی فیلم جنگجوی درون ممنون. حتما برسی میکنیم.
   بازهم بهمون سربزن دوست خوبم

   معین عزیز
   رویاهاتو فراموش نکن

   18

 6. از تموم این لیست فقط چندتاش خوب بود.. باقیش زیاد چنگی به دل نزد. فیلمسه احمق خیلی خوب بود.. ولی بقیه چندان تعریفی نداشتن… من چند تا فیلم میشناسم که از این ها خیلی بهتر و پر انرژی تره ولی توی این لیست ندیدمشون مثلا فیلم پاپیون که به ادم یاد میده ناامید نشی.. و چند تا فیلم دیگه

  44

  1. اصلا باهات موافق نیستم.
   فیلم ۳ احمق علاوه بر انگیزشی کمدی هستن.
   اگه شما این فیلم رو پسندید به این معنیه که شما کمدی دوست دارید و با درام و پیچیدگی فیلم ارتباط نمیگیرین.
   تمام فیلمای این لیست بنظرم عالی و شاهکارن.
   بخصوث فیلم ذهن زیبا و فارست گامپ و سوشال نتورک و ….. همشون عالین

   51

 7. بنظرم فیلم سینمایی چپ دست southpaw هم میتونه قرار بگیره تو این لیست چون نشون میده حتی وقتی همه چیزتو از دست دادی باز هم میتونی از صفر شرروع کنی و موفق بشی.و همینطور فیلم سکسکه(هندی) ک پر از حس خوبه/من بند باز و بهترین بازی انجام شده رو از لیستتون ندیده بودم و چند روز پیش دیدمشون و باید بگم عالی بودن و کلی انگیزه گرفتم، البته بنظرم مهمترین نکته در مورد این دو تا فیلم اینه ک بر اساس واقعیت بودن درست مثل در جستجوی خوشبختی

  41

  1. هانیه عزیز سلام.
   فیلم چپ دست واقعا فیلم زیباییه و این رو قبول داریم. احتمالا در آینده در لیست فیلم های انگیزشی ورزشی قرار میگیره .
   سکسه رو در لیست قرار گرفت تا برسی بشه.

   در مورد فیلم های انگیزشی بند باز و بهترین بازی :
   خیلی خوشحالم دو فیلم رو دوست داشتین و باهاش ارتباط برقرار کردین. حتما سعی میکنیم در آینده فیلم های بیشتری معرفی کنیم.

   زندگیت شیرین مثل عسل

   40

 8. خیلی حالم بد بود.سردرد و حالت های عصبی بی انگیزگی و بغض ولم نمیکرد.طبق معمول نشستم پای سیستم سرچ کردم (سایت هنر جنگ) رفتم قسمت فیلم های سینمایی حال خوب کن از لیست فیلم هکتور روانشناس رو انتخاب کردم و زدم برای دانلود.ذهنم میگفت وقتت رو تلف میکنی.منم یک خفه شو جانانه نثارش کردم و بلند شدم رفتم دوتا بسته چیپس و یک رانی گرفتم و نشستم پای فیلم.دقیقا فکر میکردم همراه هکتورم.توی سفرهاش ترس هاش و شادی ها و لبخد ها و درس هایی که میگرفت.کلی حالم خوب شد.یک دنیا حال خوب و تشکر نثار شما و سایت خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووب و عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللللللللللیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی تون

  54

  1. مریم عزیز سلام.
   اولین موردی که برای من جالب بود . سبک پیام شما بود.
   به نظرم سبک جدیدی از کامنت گذاشتن رو ابداع کردین 🙂 یک داستان کوتاه از خودتون گفتین که فکر میکنم همه دوستان هنر جنگی از مطالعه اون لذت ببرن.
   خوشحالم که فیلم هکتور رو انتخاب کردین و دوست داشتین.

   مریم عزیز زندگی کن و از زندگیت لذت ببر دوست خوبم.

   48

 9. سلام، قططططعا جای فیلم *من تونیا هستم* در اینجا خیییییلی خالیه
  بشدت طرفدار *فارست گامپ*ذهن زیبا*، در جستجوی خوشبختی و فایت کلاب هستم
  لطفاً فیلمهایی دراین سطح معرفی کنین ♥️♥️♥️

  41

  1. دانای عزیز سلام.
   ممنون یک فیلم انگیزشی به ما معرفی کردی، اگر فیلم ی تونست در اینده باعث انگیزه شما بشه حتما اون رو با تمام هنر جنگی ها به اشتراک بذار

   رویاهاتو زندگی کن دوست من.

   43

 10. سلام
  مطالب وبسایت تون محشره و اصلا دیوانه کنندست
  فقط یه مشکلی که دارم وارد هر لینکی که میشم جدیدا میگه شما قفل شده اید!!‌‌‌علتش چی هست؟!

  40

  1. دوست عزیزم سلام.
   این جال خوب و دلگرمی شما یک دنیا برای ما ارزش داره. ممنونم.
   در مورد مسئله ای به وحود اومده لطفا در پشتیبانی به شماره ی 09355001206 در واتس آپ پیام ارسال بفرمایید تا دقیق تر ر موضوع برسی بشه

   دوست خوبم یادت باشه رویاهاتو زندگی کنی.

   38

 11. سلام مجدد
  من همونم که فیلم دور افتاده رو معرفی کردم و نمیدونم دیدینش یا خیر
  امشب اومدم یه فیلم فوق العاده رو معرفی کنم،فیلمی که قطعا جاش تو مراسم اسکار 2020 خالی بود و حتما در آینده ازش زیاد خواهیم شنید
  فیلم هندیه Soorarai Pottru یا شجاعت
  نقص فیلمنامه ای اصلا داخلش ندیدم و حتی یه سر و گردن از تمامی فیلمهای انگیزشی که دیدم بالاتر بود و فقط بازم معدود سکانسهایی که مربوط به جلوه ی ویژه میشد رو ضعیف بود و بس،با اینکه فارست گامپ رو خیلی دوست دارم و شاهکاره اما میلیونر شدنه فارست متکی بر یک موهوم بود،که میگو صید نمیکرد و پس از دعا کردن در کلیسا،طوفان شد و همه قایق های صید میگو غرق شدن به جز قایق فارست و همین باعث شد تمامی میگوهارو صید کنه و میلیونر بشه،این قسمت فیلم از دیدگاه واقع گرایانه مشکل داشت،چون خالقی هم اگر باشه هیچوقت تنها مال فارست نیست و هیچوقت نمیاد همه قایق هارو غرق کنه به جز یکی،این تبعیض نه بوده و نه خواهد بود،حالا از نقد فارست بگذریم…
  این فیلم که گفتم رو حتتتما ببینید،دوستان هیچوقت متکی بر هالیوود فن ها نباشید،چون هنر مال انسانه نه مختص هالیوود،و انسان هم هرجایی از این کره ی خاکی متولد میشه،پس هنر همه جا هست،بالیوود و هالییود و ایران و کره و چین هم نداره،هند هم هنرپیشه داره،هند هم فیلمنامه نویس داره،هند هم کارگردان داره،آهنگساز داره،نقاش داره،خواننده داره،انسان داره..اغراق در فیلمهای اکشنشون اصلا دلیل خوبی نیست که بگین کلا هیچ هنری ندارن،من نمیدونم چرا اون ی مشت میزنه طرف دوتا ملق میزنه اغراقه ولی فیلمهای دی سی و مارول که طرف با ی چکش ی آپارتمان رو میاره پایین اغراق نیست؟ درسته جلوه های ویژه و گرافیست و پرده سبزشون قویتره اما شاخ و برگ درخت رو ما کار نداریم به ریشه که برگردیم میبینیم جفتش اغراقه و جفتش تخیلیه،فقط ی جامعه به دلیل یه عمر مستعمره بودن و ستمی که در حقش شده علم گرافیکیش کمتره اون یکی هم به دلیل ابر قدرت بودن بیشتر،وسلام،وگرنه اوناهم خیلیی بازیگرا دارن که اسم نمیبرم ولی از خیلی از این هنرپیشه های اسکاری اسکاری تر بودن ولی به حقشون نرسیدن،سینمایی که 20 سالی ی بار هم جایزه اسکار رو به یکی غیر از هالیوود نمیده کارش همین شستشوی اذهان عمومی به نفع خودشه که موفق هم بوده،ولی این ماییم که باید بفهمیم هنرمند همه جا میتونه به دنیا بیاد
  این فیلم هندی محشششره،دیدگاه کارگردان که از هنرپیشه های گم نام استفاده کرده و چهره ی اصلی جامعه ی فقیر هند رو بدون خجالت به تصویر کشیده جای تحسین داره،ایدئولوژی که زن و شوهر مکمل هم هستن و جفتشون باید زندگیشونو بسازن یک نگرش فوق العاده در این فیلم بود
  و نا امید نشدن
  هیچ نشونه ی موهومی هم در فیلم نیست،نه امداد غیبی،نه کمک آسمانی،نه ارثیه ی یهویی،نه پارتی،نه قدرت آنچنانی،نه هیچ استعداد مضاعفی که ماها نداشته باشیم،تنها هدف و تلاش و زمین خوردن و بلند شدن

  50

  1. محمد عزیز سلام.
   بابت معرفی فیلم ممنونیم. حتما برسی میشه دوست خویم
   فیلم دورافتاده در لیست قرار گرفته و یک بار چک شده در حال حاضر مشغول برسی بقیه آثار هستیم.
   بابت نقدهای شما ممنون هستیم. امیدوارم همه بتونیم در فضای آزاد با هم صحبت کنیم تا چیزهای زیادی یاد بگیریم.

   38

  1. سام عزیز سلام.
   برای معرفی فیلم دانگل ممنونم دوست خوبم. حتما تویِ لیست برسی قرار میگیره.
   بازهم بهمون سربزن و اگر فیلم خوبی سراغ داشتی حتما بهمون معرفی کن.
   راستی برای انگیزه گرفتن همیشه میتونی روی هنر جنگ حساب ویژه ای باز کنی.

   مراقب خودت و رویاهات باش

   65

  2. سلام
   به نظرم جای یه فیلم بسیار زیبا و پرطرفدار به اسم “میان ستاره ای” یا همون “اینتر استلار” خالی عه.
   ولی به هر حال مطلب جالبی بود.

   55

   1. امیر حسین عزیز سلام. ممنونم انرژی میدین.
    فیلم میان ستاره ای و چند فیلم دیگه رو برسی می کنیم و در آپدیت های جدید حتما از فیلم های معرفی شده توسط دوستان عزیزمون استفاده میکنم.

    رویاهاتو زندگی کن
    اونها ارزش زندگی کردن دارن

    51

دانلود هدیه 

 
close-link