0
0

21 فیلم انگیزشی فوق العاده برای تبدیل شدن به موشک انرژی

21فیلم انگیزشی

21 فیلم انگیزشی فوق العاده برای تبدیل شدن به موشک انرژی

 

 

تا حالا‌ برای شما  اتفاق افتاده که با دیدن یک فیلم انگیزشی، تأثیر فوق‌العاده‌ای بگیرید؟(مثلا من تو دوران بچگی فیلم انگیزشی جنگی میدیدم بلند میشدم واکس میزدم به صورتم مثله تکاورا با یه چوب همه رو مورد هدف قرار میدادم.فامیل، همسایه، خانواده. خیلی شجاعت میگرفتم. فقط نمیدونم چرا با دمپایی و فحش میوفتادن دنبالم 🙂 )

چرا فیلم انگیزشی ببینیم؟

احتمالا پیش اومده بعد از دیدن اون تا چند روز درگیر موضوع فیلم بشید؟ دقیقاً چنین حالتی رو توی انسان به وجود میاره. تاثیراتی که توی روحیه شما داره فوق العاده است. به شما انرژی، انگیزه و حال خوب میده. شما رو برای انجام تصمیمات مهم زندگیتون مصمم نگه میداره. خوب چی بهتر از این! درسته ؟

توجه توجه حوصله متن خوندن نداری عشقم؟ اشکال نداره  مستقیم برو پایین جایی که نوشته لیست بهترین فیلم انگیزشی جهان و از همونجا فیلم ها رو با توضیحات مناسب ببین.

 

فیلمی که سال ها پیش دیدم

چند سال گذشته  فیلم های سینمایی امید دهنده زیادی  دیدم . یکی از اونها در مورد یک مرد معلول بود که زندگی رو برای خودش تمام‌شده می‌دید. تا این‌که یه دختری وارد زندگیش شد و عشق باعث شدن نگاه مرد به دنیا تغییر کنه(خیر سرم داستان تعریف کردم 😀 ) وخوب همین باعث انگیزه بالای اون مرد برای زندگی شد. فیلم های که در دنیا توسط بهترین کارگردانان ساخته میشن، دقیقاً چنین تأثیری رو بر روی شما می‌خوان.

نکته جالب این فیلم‌ها، اینه که شاید بارها و بارها اونها رو تماشا کنید، اما نه از جذابیت و علاقه شما برای تماشای دوباره کم میشِ، نه دیدن اون برای شما تکراری میشِ. معمولاً توی هر بار دیدن، نکته جدیدی رو برای انسان به نمایش می‌گذارند. (دوباره ادبی گفتم) 🙂

 

تاثیرات فیلم انگیزشی

من به‌شخصه معتقدم فیلم‌های الهام بخش و انگیزشی دقیقاً همون تأثیری رو بر روی انسان میذاره، که کتاب‌های روانشناسی میذاره. تصور کنید کتابی رو عمیق میخونیم، روزها، ماه‌ها و حتی شاید سال‌ها به موضوع اون کتاب فکر کنیم. حتی در بیشتر موارد بافکر کردن تنها از اون کتاب نمی‌گذریم. چون تأثیری که بر روی روحیه ما گذاشته، حتی ممکن، زندگی و مسیر ما رو تغییر بده. این فیلم‌ها دقیقاً مثل این کتاب‌ها هستند.

 

 

1:  رستگاری در شاوشنگ

 فیلم انگیزشی رستگاری در شاوشنکفیلم رستگاری در شاوشنگ رو می تونیم جزو بهترین و برترین ها حساب کنیم. موضوعی فوق‌العاده بی‌نظیر دارِ.  این فیلم رو سال‌ها پیش دیدم. اما باید بگم هنوز هم تأثیرش رو توی زندگی خودم احساس می‌کنم.

شاید اگر این فیلم رو برای اولین بار ببینید، به خودتون بگیید مثلاً چه موضوع خاصی توی این فیلم بود؟ اما وقتی برای بار دوم، سوم و حتی مثل من برای بار دهم(بی جنبه بودن هم حدی داره 😀 )این فیلم رو ببینید، مسلماً تأثیر معنا و مفهوم فیلم رو به خوبی درک میکنید. راستی باید بگم این فیلم جزو 250 فیلم برتر دنیا است.

 

2:  در جستجوی خوشبختی 

 فیلم انگیزشی در جستجوی خوشبختی

فیلم انگیزشی در جستجوی خوشبختی

فیلم انگیزشی برای کنکور میخوای ؟ دیدن این فیلم رو به‌عنوان یکی از بهترین فیلم های الهام بخش  و انگیزشی به شما توصیه می‌کنم. باید بگم اگر انسانی هستی که برای رسیدن به اهدافت مخصوصا کنکور دنبال یک اهرم می‌گردی این فیلم خوراک خودته ، حتماً از این فیلم لذت میبرید.

 

3:  فیلم این یک زندگی فوق العاده است

فیلم انگیزشی عاشقانه یک زندگی فوق العاده استیک فیلم قدیمی اما تأثیرگذار. می‌دونم که هرکسی علاقه‌مند به دیدن فیلم‌های قدیمی و نوستالژی نیست.  بااینکه فیلم‌ انگیزشی عاشقانه  به شمار میره، در نگاه اول به خاطر ظاهر قدیمی، زود قضاوت میشِ. ولی مثل خود من دل روبه‌دریا بزنید و فیلم رو ببینید تا لذت یک فیلم تمام‌عیار رو تجربه کنید. به جانه خودم قشنگه ببینید. توضیحات بیشتر به زبان انگلیسی در مورد فیلم این یک زندگی فوق العاده است .

 

4: فارست گامپ forrest gump

فیلم انگیزشی فارست گامپ forrest gumpیکی از بهترین و برترین فیلم های انگیزشی. میتونم جذاب‌ترین فیلم از نگاه خودم معرفیش کنم 😎 . معمولاً این فیلم رو برای دوستانی که از زندگی خسته شدن و دست از تلاش برمیدارن پیشنهاد می‌کنم. با دیدن فیلم Forrest Gump شاید بیشترین و بالاترین انگیزه رو برای رسیدن به اهداف خودتون به‌دست بیارید.

 

5: فیلمی که شما رو میخکوب میکنه( شلاق)

فیلم انگیزشی شلاق

شما در این فیلم انگیزشی با تلاش یک درامر روبرو خواهید شد که برای نواختن موسیقی دلخواهش خیلی سختکوشانه رفتار میکنه، این فیلم رو از دیگران مجزا کنید، تلاش، خون و عرق ریختن برای رسیدن به هدف،توی این فیلم واقعا به تصویر کشیده شده. ببین من نمیخوام خیلی از این فیلم تعریف کنم ولی واقعا محشره.

 

6: فیلم الهام بخش ماهی بزرگ

فیلم های انگیزشی - ماهی بزرگبرای خود من کلمه ماهی بزرگ به عنوان یک فیلم اصلا جذاب نبود. اما از اونجایی که باید میدیدمش تا بتونم بفهم چرا توی لیست فیلم های انگیزشی قرار گرفته،براش وقت گذاشتم. من از این فیلم لذت بردم. چند دلیل مشخص برای این تعریف من وجود داره. اول اینکه تلاش برای رسیدن به خواسته ها واقعا توی این فیلم دیده میشه.

دوم اینکه در مورد رویاپردازی صحبت میشه که برای رسیدن به موفقیت و انگیزه بالا داشتن فوق العاده چیزه مهمی و سوم اینکه فیلم ساخت قوی داره و مثله فیلم های درجه 2 بدون کیفیت نیست.

 

7: فیلم زیبا و حال خوب کن سه احمق

فیلم انگیزشی هندیاین فیلم هندی رو شاید توی فیلم‌های معروف و عالی هالیوود یک شوخی حساب کنید. اما باید بگم دیدن این فیلم انگیزشی به شما یادآوری میکنه که هیچ مرزی میان انسان‌ها وجود ندارِ. باید نگاهتون رو  وسیع ترکنید و عمق بدین. تماشای این فیلم رو به شما پیشنهاد و تضمین میکنم.

 

8: فیلم عالی باشگاه مشت زنی 

فیلم انگیزشی باشگاه مشت زنیشاید وقتی‌که صحبت از سینمای موفقیت به میان میاد، تصور می‌کنید که باید یک فیلم پیچیده با دنیایی از معما پیش روی شما باشِ. اما باید بگم وقتی‌که فیلم انگیزشی fight club  رو ببینید، به‌راحتی متوجه میشید که فیلم‌های مفهومی همیشه نیاز به بررسی دقیق ندارن.

این فیلم درجه خشونت بالایی داره و به افراد کم سن و سال توصیه نمیشه.

 

9:  7سامورایی

فیلم انگیزشی خارجیازجمله فیلم‌های دیدنی به حساب میاد، بیشتر افرادی که این فیلم ژاپنی رو دیدن، اون رو عالی توصیف کردن. شاید زمان زیادی رو از شما بگیره، اما میتونه نتیجه‌ی لذت بخشی برای شما داشته باشِ.

 

10: فیلم زیبا والهام بخش آخرین سامورایی

 فیلم آخرین سامورایی، فوق‌العاده است. چالش روبروی قهرمان فیلم و عبور با سختی از این چالش‌ها، شما رو به هیجان میاره. آخرین سامورایی یک اثر ماندگار انگیزشیِ. اگر این فیلم نتونه به شما انگیزه بده، هیچ فیلم دیگه ای هم نمیتونه این کار رو انجام بده. (الکی گفتما، به هرحال سلیقه است، نمیشه کاریش کرد)

 

11:  با یکی از تکان دهنده ترین فیلم های تاریخ آشنا بشید (شجاع دل)

تکان دهنده ترین فیلم های تاریخدر دنیا فیلم‌های زیادی با مضمون آزادی ساخته‌شده، اما بزارید این فیلم رو از بهترین فیلم‌ها و تکان دهنده ترین فیلم های تاریخ نام ببرم. (هرچی فکر کردم نشد تکان دهنده رو به زبون محاوره بنویسم، به بزرگی خودتون ببخشید)

 

12:  غارتگران دره سیلیکون

فیلم های انگیزشی کسب و کاراز جمله فیلم های انگیزشی کسب و کار که میتونه علاوه بر الهام بخشی، روش های جذابی رو برای تجارت و موفقیت به شما یاد بده، همین فیلمِ

در این فیلم تقریبا با زندگی استیو جابز و بیل گیتس به صورت دقیق و کاملی آشنا میشید. میتونید مشکلاتی که اونها برای رسیدن به موفقیت و موقعیت کنونی خودشون  سر راه داشتن رو شاهد باشید.

 

13: فیلم زیبای مناضره کنندگان بزرگ

با این که این فیلم در مورد نژاد پرستی است و در کشور ما با این مسئله رو به رو نیستیم، اما تصور کنید شما هم به کشور دیگری مهاجرت میکنید و به دلیل این که رنگ پوست متفاوتی دارید، نتونید از هر مزیتی استفاده کنید.مسلما حتی شنیدن این موضوع هم می تونه برای انسان سخت و سنگین باشه. حالا تصور کنید این حس رو تجربه کنید!

 

14: فیلم آناپلیس

دیدن این فیلم رو برای اونایی که از تلاش کردن و سختی خسته میشن، پیشنهاد می کنم. یکی از بهترین فیلم هایِ که در سینمای انگیزه ازاون یادمیشه فیلم آناپولیسِ. مضمون فیلم در مورد یک جوان جاهلِ که وارد یکی از بهترین دانشگاه های افسری میشه، و از سختی هایی که در در انتظارشِ، بی اطلاعِ.

بعد از اینکه وارد دانشگاه افسری میشه فراز و نشیب های زیادی رو تحمل میکنه. دیدن این سختی ها و مشکلات و بالا پایین شدن قهرمان داستان توی زندگی ،باعث میشه کلی چیز یاد بگیریم. راستی قهرمان داستان با تمام مشکلات باز هم به تلاش برای رسیدن به موقعیت خوب ادامه میده. به نظر شما تحمل شما بیشتره یا اون؟

 

15: فیلم بهترین بازی دنیا

فیلم انگیزشی ورزشیفیلمی رقابتی برای رسیدن به آرزوی بزرگ. شما میتونید با تماشای این فیلم انگیزشی یادبگیرید که دست یابی به هر هدف بلندی نیاز به تلاش بی وقفه داره. توی فیلم های انگیزشی ورزشی هالیوود می تونیم برای این فیلم جایگاهی خاص قرار بدیم. پسری که بر خلاف مخالفت پدرش در رقابتی بزرگ برای رسیدن به پیروزی، در مسابقات گلف شرکت می کنه. تماشای این فیلم را از دست ندین.

 

16: فیلم ورزشی شکست ناپذیر   Invincible

فیلم انگیزشی ورزشیاز جمله فیلم های انگیزشی ورزشی که به شما بیان می کنه در راه موفقیت دره های عمیقی وجود داره و ممکنه بعد از هر پیروزی و موفقیت در دره ای از مشکلات و سختی ها سقوط کنید. اما نباید هرگز دست از تلاش بردارید تا بتونید به آنچه لایقش هستید برسید.

 

17:  خواندن با نام ذهن زیبا

فیلمسینمایی انگیزشی برای درس خواندن

بعد ازدیدن این فیلم بی نظیر با بازی جان فوربس نش، میتونید قدرت بی نظیر خودتون رو در زمینه برطرف کردن مشکلات باور کنید. این فیلم به درد بچه های طرفدار درس خیلی میخوره.   ذهن زیبا فیلمیِ که خود من خیلی دوسش دارم. میدونید، وقتی مبینی آدمی مشکلات زیادی داره و بعد تمام انرژی و وقتش رو میزاره تا اون مشکل رو برطرف کنه، بعد همون آدم به رویاهاش میرسه . انگار یه چیزی به آدم تلنگر میزنه. که این میتونه تو نمیتونی!

 

18: فیلم جلوی کلاس

کودکی که رویایی بزرگ دارهِ، اما آیا میتونه با بیماری لاعلاجی که داره به آرزو و هدف بزرگش برسه؟ کافیه این فیلمانرژی بخش فوق العاده رو تماشا کنید تا بفهمید هرگز بیماری نمی تونه انسان رو از خوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهاش ناامید کنه.

 

19: فیلم شبکه اجتماعی

فیلم انگیزشیاستفاده از تکنولوژی در برخی موارد میتونه انسان رو یک شبه به اوج شهرت و ثروت برسونه. دو همکلاسی که با تاسیس شبکه اجتماعی موفق میشن و به ثروتی بی نظیر می رسند. فیلم شبکه اجتماعی یه کار خوب برای زنده کردن انرژی و انگیزه شما است

 

20: داستان گابی داگلاس

داستان گابی داگلاساین فیلم در مورد داستان واقعی دختری ژیمناستکار به نام گابی داگلاسِ، اون سختی های زیادی رو تحمل میکنه تا در نهایت به موفقیت های زیادی برسه. مطمئنم این فیلم ر ودوست دارید و بعد از دیدنش حسابی پرانرژی میشید.

 

21: فیلم آخر رو شما معرفی کنید تا با پوستر مخصوصش توی سایت قرار بدیم

 

 

دوست جان

اگر مثل خود من مطالب انگیزشی رو دوست داری به صفحه ی ۱۵ آهنگ سوپر انگیزشی برای روزهای سخت برو و بهترین آهنگ های انگیزشی رو رایگان دانلود کن. یه مقاله جدید یااسم ۲۳ جمله انگیزشی ، با این جملات انگیزشی طوفان به پا کنید! توی سایت گذاشتیم حتما ببینید.

 

 

 

منبع: سایت انگیزشی هنر جنگ

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://honarejang.com/?p=8488
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
محمد امین محمدی
محمد امین محمدی
مطالب بیشتر

نظرات

47 نظر در مورد 21 فیلم انگیزشی فوق العاده برای تبدیل شدن به موشک انرژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. ممنون بابت مطلب زیباتون
  فیلم “بازی تقلید” هم فوق العاده اس . الگوی رفتاری درمقابل نمیشه نمیشه گفتن های دیگران .
  فیلم “جنگجوی درون” هم میتونه توی لیست باشه . فیلمی که اهمیت نگاه عمیق به زندگی رو آموزش می ده
  فیلم “دست نیافتنی ها” هم خیلی عالیه و تاثیرگذار بودن در زندگی افرادی که فکر میکنن دیگه همینه و نمیشه بهتر شد رو به تصویر میکشه و یه حس خاصی به آدم میده این فیلم

  1

  1. مهیار عزیز سلام.
   بابت معرفی این فیلم ها ممنونیم. خیلی خوشحالیم که طرفدار فیلم های خوب هستی.
   حتما فیلم ها رو برسی میکنیم و در آپدیت جدید یکی از اونها رو توی لیست قرار میدیم.
   موقع دیدن فیلم های انگیزشی میتونی نکات و جملات زیباشون رو یادداشت کنی، بعدها با مرور اونها انرژی بالایی میگیری

   مهیار عزیز فراموش نکن هدفت رو پیداکنی
   بعد برای اون برنامه ریزی و در آخر اقدام سریع و شروع کردن رو اولویت قرار بده.

   1

 2. سلاااام
  اومدم براتون یه پیشنهاد فیلم بدم
  فیلم مولان که به تازگی اومد قبلا انیمیشنش بود که اونم مثل فیلمش قشنگ بود ولی فیلمش فوق العادس و خیلیم انگیزشیو الهام روحیه ی دختره ی روحیه ی فوق العاده جنگجوعه و این به ادم حس خیلی خوبی میده ، خلاصه ممنون از لیستتون این فیلمایی ک گذاشته بودید

  12

  1. زینب عزیز سلام.
   بابت پیشنهاد فیلم مولان ممنون. حتما باید فیلم قشنگی باشه. با عشق زیادی در موردش صحبت میکنید.
   ما هم اون رو برسی میکنیم. قراره یک آپدیت جدید برای فیلم ها بدیم. حتما از پیشنهادات خوب دوستامون استفاده میکنیم.
   بازهم بهمون سربزن و اگر فیلم خوب دیگه ای دیدی به همه ی ما معرفیش کن.

   رویاهات رو فراموش نکن.
   رویاهات رو زندگی کن

   11

 3. سلام ممنون از معرفی فیلم های فوق العادتون بیشترشون رو دیدم اما تعدادی رو که ندیدم هم حتما سعی میکنم ببینم همیشه پرانرژی باشید

  11

  1. سارای عزیز سلام.
   ممنون بهمون انرژی میدی.
   فیلم های انگیزشی، میتونن تاثیرگذارترین درس های زندگی رو به همه ی ما انتقال بدن. آفرین به شما که دنبال کننده این فیلم ها هستی.
   به زودی این لیست آپدیت میشه و سعی میکنیم، فیلم های کمتر دیده شده رو معرفی کنیم.

   رویاهاتو زندگی کن.
   زندگیت شیرین مثل عسل

   9

  1. کوثر عزیز سلام.
   خوشحالم که این سوال رو پرسیدی.
   نکته اینجا است: لذت بردن از یک فیلم به خیلی چیزها بستگی داره.
   مثلا فیلم دیدن در اوج خستگی میتونه جذاب ترین فیلم ها رو، خسته کننده نشون بده.
   اگر فیلم دوبله یا زیرنویس بدی داشته باشه میتونه باعث خستگی بشه
   سن هم میتونه یک عامل باشه. امکان داره این فیلم 3 سال دیگه از نگاه تو جذاب باشه.
   و در نهایت سلیقه هم بحث مهمی
   امکان داره، از رنگ بندی فیلم، قدیمی بودن یا و…. خوشت نیاد و همین باعث بشه خسته بشی.
   اگر سوال دیگه ای داشتی حتما بپرس.
   مراقب روحیه ات باش

   امیدوارم در اوج قله ها ببینمت.
   زندگیت شیرین مثل عسل.

   10

  1. مینای عزیز سلام.
   بابت معرفی این فیلم ممنونم. حتما برسیش میکنیم.

   رویاهات رو فراموش نکن.
   زندگیت زیبا و جاودانه

   10

 4. رستگاری در شاوشنک رو نزدیک پانزده بار دیدم و هر دفه برام جذابه. الکی نیس عنوان بهترین فیلم تاریخ. فارست گامپ هم که هیچ نیاز به تعریف نداره و شاهکار سینماست. فیلم شلاق هم که یک فیلم تمام عیار است که اگر ببینی دوست داری بری تو دل چالش ها و ترست هات. مرسی از مطلب خوبت.

  12

  1. اشکان عزیز سلام. ممنون ازمون تعریف میکنی .
   فیلم های که گفتی واقعا عالی هستن. دلیل بودنشون توی لیست هم همینِ. هرکسی این آثار رو میبینه باهاشون ارتباط برقرار میکنه و انگیزه میگیره.

   مراقب خودت باش.
   باز بهمون سر بزن.

   11

 5. ممنون بابت معرفی فیلم ها
  اول از همه میخوام بگم فیلم فارست گامپ به معنای واقعی فوق العادس و به همه پیشنهاد میکنم
  دوم فیلم رستگاری در شاوشنگ با پایان عالی و متحیرکنندش که نشون میده در همه حال باید امید داشت
  سوم فیلم در جستجوی خوشبختی که نشون داد چطور میشه با سخت تلاش کردن میشه به اهداف رسید

  18

 6. فیلم ذهن زیبا رو نگاه کردم خیر سرم پرانگیزه بشم خل شدم جاش
  خیلی فیلم مزخرفیه(اصلن دوست نداشتم ازین کلمه استفاده کنم ولی واقعن هست)
  طرف متوهمه،فیلمی انگیزشیه ک درشرایط سخت تلاش کنه و ب هدفش برسه .
  رستگاری درشاوشنگ و درجستجوی خوشبختی عالیه

  12

  1. نعیمه عزیز سلام.
   در مورد فیلم ذهن زیبا به شخص من این فیلم رو 2بار دیدم. یک بار توی سن پایین . یک بار هم حدود 10 سال بعد. بار اول با تو هم نظر بودم. اما بار دوم سعی کردم دقیق تر و بهتر بهش نگاه کنم. ببین دوست خوبم،ذهن زیبا یک فیلم براساس وقعیتِ در مورد یک انسان با وجود نقص های زیاد ذهنیِ. اما اون تصمیم میگیره با بیماری خودش مبارزه کنه و این مبارزه همین طور که توی فیلم پیدا است هرروز ادامه داره، هردقیقه ، هر ثانیه .

   اون با وجود این بیماری موفق میشه یک انسان بزرگ و تاثیر گذار بشه که یک جایزه مثل نوبل رو دریافت کنه. خوب مگر این غیر از زندگی واقعی آدم ها است؟ ما همه دچار بیماری ها مختلف هستیم، جسمی و روانی. بعضی از این بیماری ها ژنتیکی انتقال پیدا کرده، آِیا اون شخص مقصربوده که با یک بیماری روانی متولد شد ؟ این فیلم به این دلیل تقریبا توی تمامِ لیست های فیلم های انگیزشی خارجی و ایرانی موجوده که تمام مبارزه هرروزه یک آدم با ذهن خودش رو نشون میده. نوشته زیر از شخصیت واقعی داستان ما است جان نش

   خودش این‌طور می‌نویسد:
   به مرور زمان سعی کردم بخش بیمار ذهن خودم را شناسایی و پاک کنم. سعی کردم رفته رفته ذهنیت عالمانه‌ای را که از قبل داشتم، بازسازی کنم. این کار خیلی طول کشید، خیلی چیزها را از من گرفت اما فکر می‌کنم الان دیگر بخش اعظم آن هذیان‌ها و آن توهمات را دور ریخته‌ام. اینکه در این سن و سال هنوز می‌توانم یک ریاضی‌دان و تئوریسین فعال باشم، به این معنی است که من در مبارزه با بیماری‌ام موفق شده‌ام.

   در مورد فیلم های رستگاری در شاوشنگ و در جستجوی خوشبختی موافقم. واقعا 2تا کار بی نظیر هستن.

   زندگیت دراوج
   رویاهاتو زندگی کن دوست خوبم

   15

   1. ممنونم ک این همه وقت گذاشتین ک جوابمو بدین ممنونم.راستی اومدم فیلم انگیزشیتون ک ۱۹ تومن بود بخرم منتهی نمیشد فقط همون یدونه رو خرید هی ۳۸ میزد نخریدم!

    15

    1. ممنون از شما که پیگیر فیلم ها هستین 🙂
     به پشتیبانی واتس آپ پیام بدین، خیلی سریع راهنماییتون میکنن.

     19

 7. دمتون گرم من دنبال لیست فیلمای انگیزشی متفاوت بودم
  فیلم شلاق خیلی خوب بود. فیلم در جستجوس خوشبختی عالی بود. فیلم فارست گامپ محشر بود.

  15

  1. الهام عزیز سلام.
   دوست خونگرم و مهربون هنر جنگ. خوشحالیم که لیست پیشنهادی ما رو دوست داشتنی. سعی کن همه ی فیلم ها رو در طول یک زمان مناسب ببینی.
   پیشنهاد ما هفته ای یک فیلم خوب برای شما است.
   مراقب خودت باش
   در اوج باشی.

   10

 8. چند فیلم از این لیست را دیدم و عالی بودن. بقیه فیلم ها را هم میبینم
  یک پیشنهاد داشتم اگر امکان گذاشتن لینک مستقیم برای دانلود فیلم وجود داشت عالی بود

  13

  1. رامین جان سلام.
   خوشحالیم که کارها رو دوست داشتید.بابت پیشنهاد خوبت ممنونم. حتما برسی میکنیم .
   مراقبِ حال خوبت باش دوست من.
   زندگیت شیریت مثل عسل.

   14

  1. آرات عزیز سلام.
   کاملا با پیشنهادت موافقم. هردو فیلم فوق العاده انگیزه بخش هستن. البته فیلم کارآموز حس مثبت خاصی داره.
   ممنونم برای این پشنهادات عالی.

   15

  1. حسام عزیز سلام.
   بابت دقت بالای شما ممنونم. پوستر فیلم به زودی اصلاح میشه دوست عزیز.
   مراقب حال خوبت باش.

   رویاهاتو زندگی کن.

   13

  1. سلام مهدی جان.
   بله میتونست توی لیست باشه. توی لیست های فیلم های انگیزشی کارآفرینی قرارش میدیم.

   مراقب حال خوبت باش

   11

  2. اون فیلم چه انگیزشی بهت میده
   منم تو لیست ها دیده بودمش ک رفتم ببینم فیلمشو اما درب و داغون بود همش درووغ همش *** و همش ***** .
   در عین حالی ک فرزند داشت.
   فیلم اخلاقی توام با تلاش فیلمی هست ک حال آدمو خوب کنه اگه دنبال سریالی در رابطه با بورس و سهام هستین من سریال کیمیاگر ک کره ای هس رو بهتون پیشنهاد میکنم ک اتفاقن دوبلش بهتر از زیرنویسشه چون آدم متوجه کاراشون میشه .

   9

   1. نعیمه عزیز سلام.
    امیدواریم محمد مهدی عزیز هم این پیام رو بخونه . ببینیم چه جوابی داره.
    بابت پیامت ممنون دوست نکته بین .

    زندگیت شیرین مثل عسل

    15

  1. سلام دوست عزیز
   دقیقا هردو فیلم به طور عجیبی فوق العاده زیبا و انگیزشی هستن

   ممنون نظرِ خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتین

   12

  1. سلام به میترا عزیز
   ممنون از پشینهادی که دادی. حتما در آپدیت مقاله سعی میکنیم، این مورد رو اضافه کنیم.

   18

 9. اوووووووووووووووووووووووف
  مقاله جدید
  داغه داغه ، انگار همین الان از تنور اومده بیرون
  داشتم یه مقاله دیگه رو میدیدم بعد برگشتم به صفحه اصلی دیدم این اضافه شده
  کیف کردم حسابی
  آقا فیلم رهایی از شائوشنگ بی نظیییییییییییره
  واقعا با لیستت حال کردم
  ای ول داری

  10

  1. سلام دوست عزیز.
   ممنونم از محبت و گرمای کلامتون.
   تلاش میکنیم لایق این محبت باشیم.

   16

   1. قطعا هستین
    واقعا پست های خوبی میذارین
    من که از وقتی با هنر جنگ آشنا شدم خیلی حس بهتری دارم
    پادسکت هایی که میذارین رو خیلی دوست دارم
    کلیپ های انگیزشی تون هم تا حالا جایی ندیدم
    همیشه به همه دوستام سایتتون و اینستاگرامتون رو معرفی میکنم
    واقعا دمتون گرم

    15

    1. ممنونم از شما
     حمایت عزیزانی مثل شما باعث دلگرمی ماست و مارو مصمم تر میکنه که با انرژی بیشتری مطالب با کیفیت رو خدمت شما ارائه بدیم

     15

کد تخفیف 100%
پوچ
کد تخفیف 30%
تقریبا نزدیک بودی
کد تخفیف 15%
کد تخفیف 25%
کد تخفیف 40%
امروز خوش شانس نبودی
شانست رو امتحان کن رفیق!

لطفا ایمیل خود را وارد کنید

قوانین

 • لطفا سعی در تقلب نکنید
 • این گردونه فقط یک بار برای شما نمایش داده خواهد شد
 • زمان استفاده از کدها محدود است. لطفا توجه داشته باشید

دانلود هدیه 

 
close-link