0
0

31 فیلم انگیزشی فوق العاده برای تبدیل شدن به موشک انرژی

21فیلم انگیزشی
4.2/5 - (603 امتیاز)

31 فیلم انگیزشی فوق العاده برای تبدیل شدن به موشک انرژی

 

تا حالا‌ برای شما  اتفاق افتاده که با دیدن یک فیلم انگیزشی، تأثیر فوق‌العاده‌ای بگیرید؟(مثلا من تو دوران بچگی فیلم انگیزشی جنگی میدیدم بلند میشدم واکس میزدم به صورتم مثله تکاورا با یه چوب همه رو مورد هدف قرار میدادم. فامیل، همسایه، خانواده. خیلی شجاعت میگرفتم. فقط نمیدونم چرا با دمپایی و فحش میوفتادن دنبالم 🙂 )

چرا فیلم انگیزشی ببینیم؟

پیش اومده بعد از دیدن یک اثر سینمایی تا چند روز درگیر موضوع فیلم بشید؟ دقیقاً ما دنبال این اثر انگیزه بخش هستیم. انسان ها عاشق داستان هستند. حالا اگر این داستان الهام بخش باشه تاثیراتی که توی روحیه شما داره فوق العاده است. به شما انرژی، انگیزه و حال خوب میده. شما رو برای انجام تصمیمات مهم زندگیتون مصمم نگه میداره. خوب چی بهتر از این! درسته ؟

 

توجه توجه حوصله متن خوندن نداری عشقم؟ اشکال نداره  مستقیم برو پایین جایی که نوشته 11 فیلم جدید انگیزشی و از همونجا فیلم ها رو با توضیحات مناسب ببین.

 

فیلمی که سال ها پیش دیدم

چند سال گذشته  فیلم های سینمایی امید دهنده زیادی  دیدم . یکی از اونها در مورد یک مرد معلول بود که زندگی رو برای خودش تمام‌شده می‌دید. تا این‌که یه دختری وارد زندگیش شد و عشق باعث شدن نگاه مرد به دنیا تغییر کنه(خیر سرم داستان تعریف کردم 😀 ) وخوب همین باعث انگیزه بالای اون مرد برای زندگی شد. فیلم های که در دنیا توسط بهترین کارگردانان ساخته میشن، دقیقاً چنین تأثیری رو بر روی شما می‌خوان.

نکته جالب این فیلم‌ها، اینه که شاید بارها و بارها اونها رو تماشا کنید، اما نه از جذابیت و علاقه شما برای تماشای دوباره کم میشِ، نه دیدن اون برای شما تکراری میشِ. معمولاً توی هر بار دیدن، نکته جدیدی رو برای انسان به نمایش می‌گذارند. (دوباره ادبی گفتم) 🙂

 

تاثیرات فیلم انگیزشی

من به‌شخصه معتقدم فیلم‌های الهام بخش و انگیزشی دقیقاً همون تأثیری رو بر روی انسان میذاره، که کتاب‌های خوبِ روانشناسی میذاره. تصور کنید کتابی رو عمیق میخونیم، روزها، ماه‌ها و حتی شاید سال‌ها به موضوع اون کتاب فکر میکنیم. حتی در بیشتر موارد بافکر کردن تنها از اون کتاب نمی‌گذریم. چون تأثیری که بر روی روحیه ما گذاشته، حتی ممکن، زندگی و مسیر ما رو تغییر بده. این فیلم‌ها دقیقاً مثل این کتاب‌ها هستند.

 

11 فیلم جدید انگیزشی به لیست اضافه شد 🙂

فیلم انگیزشی کارآموز

آیا فیلم کارآموز یک فیلم قشنگِ؟ بله قطعا. آیا فیلم کارآموز انگیزه بالا میده؟ قطعا بله. آیا فیلم کارآموز حال دلمون رو خوب میکنه؟ 100در 100 بله. آیا این فیلم رو خودمون دیدیم؟ معلومِ که دیدیم دوست خوبم. ببین، این اثر خوش ساخت و باحال رو از دست نده. فیلم The Intern فوق العاده است و باید بدون فکر کردن، دانلود کنی و ببینیش، حالا برو پایین تا یک کار تاثیرگذار دیگه هم بهت معرفی کنم.

 

فیلم اِدی پرنده

فیلم الهام بخش ادی پرنده

خوب خوب. رسیدیم به یک فیلم ورزشی جالب، همراه با چاشنی طنز و مقدارِ خیلی خیلی زیادی انگیزه و انرزی بالا. روایت ادی پرنده در مورد یک کودک کم هوش ولی سرسختِ که به شدت به ورزش اسکی علاقه داره. فردی که مدام در حال تلاش کردن برای رسیدن به آرزوهای بزرگِ. اون به کم قانع نیست. و دوست داره قله های موفقیت در اسکی رو فتح کنه. . آیا ادی پرنده موفق میشه ؟ دوست دارم از همه ی رفقای هنر جنگی درخواست کنم این فیلم رو ببینن. چرا ؟

برای اینکه ادی پرنده براساس واقعیت ساخته شده و البته نشون میده یک فرد با پشتکار و سرسختی بالا میتونه مرزهای تمسخر دیگران، ضعف ذهنی و حتی نه شنیدن های زیاد و حمایت نشدن رو بشکنه. ادی پرنده رو با خیال راحت ببینید و مطمئن باشید از اون لذت خواهید برد.

 

فیلم ارقام پنهان

برای دیدن فیلم ارقام پنهان حتی یک لحظه شک نکنید. من چند سال برای دیدن این فیلم شک داشتم. حتی یک نفر تاکید نکرده بود که این فیلم یک شاهکار انگیزشی و البته نمایش تمام عیار از درس های فوق العاده ی زندگی برای همه ی ما است. برای همین تاکید میکنم این اثر زیبا رو ببینید.

فیلم ارقام پنهان، در مورد سختی کشیدن عادی در زندگی نیست. سراسر فیلم با کارکترهای اصلی احساس همدردی میکنید.و شاید بخاطر اتفاقاتی که برایِ اونها پیش میاد اشک به چشمتون جاری بشه.  البته این فیلم ب هیچ وجه ناراحت کننده و غمگین نیست. حتی قدرت شخصیت های اصلی فیلم با وجود تمام سختی ها کاملا مشخصِ. اما لحظات مختلف این فیلم به قدری زیبا طراحی شده که خودتون رو در اون فضا احساس میکنید و خوب ما هم انسان هستیم و احساسات رو درک میکنیم.

نمیخواستم این بخش رو طولانی کنم. ولی باید مطمئن میشدم که این فیلم رو میبینید.

 

فیلم برادر باجرانگی

فیلم برادر باجرانگی رو به زور یا چندتا از دوستان صمیمی دیدیم، در کل از قبل نگاهی که به فیلم های هندی داشتیم، متفاوت بود. همین باعث میشه ناخودآگاه در مقابل این فیلم ها مقاومت کنیم. البته قبلا هم یک اثر خوب هندی معرفی کرده بودیم،حالا  خوشحالیم که تمام کارهای معرفی شده توسط رفقای عزیزمون فوق العاده زیبا بوده و میتونیم به شما دوستان خوبمون معرفیشون کنیم. این کار هم یک فیلم تمام عیار،  الهام بخش و انگیزشیِ. اگر از هندی بازی های معمول این فیلم ها بگذریم 🙂 . حتما از تماشای اون لذت خواهید برد.

 

فیلم بند باز

فیلم بند باز داستان تلاش واقعی یک شخص جسور برای رسیدن به رویای همیشگی زندگی خودشِ .بله دوستان گلم، این فیلم دقیقا همون چیزیِ که برای رسیدن به رویاها بهش نیاز دارین. همه فکر میکنن افراد رویا پرداز دست به هیچ اقدامی نمیزنن. این فیلم که بر اساس واقعیت ساخته شده، ثابت میکنه مردم عادی اشتباه میکنن. این فیلم ثابت میکنه اگر رویا داشته باشید و دست به اقدام بزنید. همه ی دنیا رو به حیرت میندازید.

 

فیلم هکتور در جستجوی خوشبختی

فیلم هکتور در جستجوی خوشبختی،  داستان یک روانشناس رو مطرح میکنه که، دچار افسردگی میشه! اون از روزمرگی متنفر شده و با خودش میگه واقعا زندگی یعنی همین روزمرگی؟ بدون شادی؟ بدون خوشبختی؟  هکتور داستان ما، برای پیدا کردن این جواب سعی میکنه در تمام دنیا سفر کنه تا ببینِ میتونه معنای واقعیِ خوشبختی رو پیدا کنه. در این سفر پرماجرا با هکتور روانشناس نیمه افسرده همراه بشید. قطعا این فیلم پراز انگیزه و حس خوبِ

 

فیلم کرید

یک نکته ی مهم درمورد فیلم های خوب ورزشی، اینه که اکثرا انرژی بالای روحی به شما انتقال میدن. در کل جمعیت ورزشکار خیلی اکتیو و با انگیزه هستن، مردم هم از دیدن این انرژی های بالا همراه با سختکوشی و مصمم بودن ورزشکار لذت میبرن.  کرید، علاوه بر اینکه یک فیلم انگیزشی بوکس حساب میشه، توانایی شارژ کردن باتری انرژیکی همه ی افراد جامعه رو داره.

پیشنهاد میکنم حتما فیلم کرید رو ببینید.

 

فیلم بسوی جنگل

به گرافیست خوش ذوق سایت گفتم، یک فیلم خوب و انگیزشی معرفی کنید. اونم بسوی جنگل رو معرفی کرد. البته توضیح داد که بسوی جنگل یک فیلم فانتزیِ. پس من به افرادی که طرفدار فیلم های فانتزی نیستن، پیشنهاد نمیکنم این فیلم رو ببینن. اما از اونجایی که مطمئن هستم، سلیقه ی هنری خوبی داره. به شما هم پیشنهاد میکنم این کار باحال رو ببینید.

خودم هم توی لیستم گذاشتم . و به زودی میبینمش.

 

 

فیلم جذاب نقطه کور همیشه برای من قابل احترام و فوق العاده اثرگذار بوده. یادم میاد انقدر از فیلم خوشم اومده بود که یک دفترچه برداشتم و شروع کردم به نوشتن دیالوگ ها. این فیلم سینمایی انگیزشی، کاملا خوش ساخت و کاملا قابل احترامِ. این اثر جزئی از معدود فیلم هایی هست که حاضرم چندبار  ببینیم و هربار مثل قبل بگم. فوق العاده بود. عالی بود.

 

اعتراف میکنم  فیلم مدرسه راک رو ندیدم. اما خیلی از دوستان نزدیکم پیشنهاد کردن. خوب ما هم قبول کردیم. اما اگر بعد از دیدن فیلم توسط تیم فنی،  غیرقابل قبول بود حتما اون رو حذف میکنیم. پس نتیجه تا چند روز آینده مشخص میشه. شما چی فکر میکنید؟ آیا فیلم قشنگیِ ؟

 

اما در ادامه 21 فیلم فوق العاده دیگه برای تغییرات اساسی در زندگیتون رو مشاهده میکیند

1:  رستگاری در شاوشنگ

 فیلم انگیزشی رستگاری در شاوشنکفیلم رستگاری در شاوشنگ رو می تونیم جزو بهترین و برترین ها حساب کنیم. موضوعی فوق‌العاده بی‌نظیر دارِ.  این فیلم رو سال‌ها پیش دیدم. اما باید بگم هنوز هم تأثیرش رو توی زندگی خودم احساس می‌کنم.

شاید اگر این فیلم رو برای اولین بار ببینید، به خودتون بگیید مثلاً چه موضوع خاصی توی این فیلم بود؟ اما وقتی برای بار دوم، سوم و حتی مثل من برای بار دهم(بی جنبه بودن هم حدی داره 😀 )این فیلم رو ببینید، مسلماً تأثیر معنا و مفهوم فیلم رو به خوبی درک میکنید. راستی باید بگم این فیلم جزو 250 فیلم برتر دنیا است.

 

2:  در جستجوی خوشبختی 

 فیلم انگیزشی در جستجوی خوشبختی

فیلم انگیزشی در جستجوی خوشبختی

فیلم انگیزشی برای کنکور میخوای ؟ دیدن این فیلم رو به‌عنوان یکی از بهترین فیلم های الهام بخش  و انگیزشی به شما توصیه می‌کنم. باید بگم اگر انسانی هستی که برای رسیدن به اهدافت مخصوصا کنکور دنبال یک اهرم می‌گردی این فیلم خوراک خودته ، حتماً از این فیلم لذت میبرید.

 

3:  فیلم این یک زندگی فوق العاده است

فیلم انگیزشی عاشقانه یک زندگی فوق العاده استیک فیلم قدیمی اما تأثیرگذار. می‌دونم که هرکسی علاقه‌مند به دیدن فیلم‌های قدیمی و نوستالژی نیست.  بااینکه فیلم‌ انگیزشی عاشقانه  به شمار میره، در نگاه اول به خاطر ظاهر قدیمی، زود قضاوت میشِ. ولی مثل خود من دل روبه‌دریا بزنید و فیلم رو ببینید تا لذت یک فیلم تمام‌عیار رو تجربه کنید. به جانه خودم قشنگه ببینید. توضیحات بیشتر به زبان انگلیسی در مورد فیلم این یک زندگی فوق العاده است .

 

4: فارست گامپ forrest gump

فیلم انگیزشی فارست گامپ forrest gumpیکی از بهترین و برترین فیلم های انگیزشی. میتونم جذاب‌ترین فیلم از نگاه خودم معرفیش کنم 😎 . معمولاً این فیلم رو برای دوستانی که از زندگی خسته شدن و دست از تلاش برمیدارن پیشنهاد می‌کنم. با دیدن فیلم Forrest Gump شاید بیشترین و بالاترین انگیزه رو برای رسیدن به اهداف خودتون به‌دست بیارید.

 

5: فیلمی که شما رو میخکوب میکنه( شلاق)

فیلم انگیزشی شلاق

شما توی این فیلم انگیزشی با تلاش یک درامر روبرو خواهید شد که برای موفق شدن در دنیای موسیقی خیلی سختکوشانه رفتار میکنه، این فیلم رو از دیگران مجزا کنید، تلاش و خون و عرق ریختن برای رسیدن به هدف،تویِ این فیلم واقعا به تصویر کشیده شده. ببین من نمیخوام خیلی از این فیلم تعریف کنم ولی واقعا محشره.

 

6: فیلم الهام بخش ماهی بزرگ

فیلم های انگیزشی - ماهی بزرگ

این فیلم به زودی تعویض میشه. احساس کردیم، شاید جذابیت خیلی بالای نداشته باشه. 🙂 در این حد صادق هستیم. ولی اگر اهل ریسک هستین میتونید این کار رو هم ببینید.

 

7: فیلم زیبا و حال خوب کن سه احمق

فیلم انگیزشی هندیاین فیلم هندی رو شاید توی فیلم‌های معروف و عالی هالیوود یک شوخی حساب کنید. اما باید بگم دیدن این فیلم انگیزشی به شما یادآوری میکنه که هیچ مرزی برای انسان و موفقیتش وجود ندارِ. باید نگاهتون رو  وسیع ترکنید و عمق بدین. تماشای این فیلم رو به شما پیشنهاد و تضمین میکنم.

 

8: فیلم عالی باشگاه مشت زنی 

فیلم انگیزشی باشگاه مشت زنیشاید وقتی‌که صحبت از سینمای موفقیت به میان میاد، تصور می‌کنید که باید یک فیلم پیچیده با دنیایی از معما پیش روی شما باشِ. اما باید بگم وقتی‌که فیلم انگیزشی fight club  رو ببینید، به‌راحتی متوجه میشید که فیلم‌های مفهومی همیشه نیاز به بررسی دقیق ندارن.

این فیلم درجه خشونت بالایی داره و به افراد کم سن و سال توصیه نمیشه.

این فیلم مجدد برای بازبینی توسط تیم محتوایی هنر جنگ فرستاده شده، احتمال حذف و جابه جایی اون وجود داره

 

9:  7سامورایی

فیلم انگیزشی خارجیازجمله فیلم‌های دیدنی به حساب میاد، بیشتر افرادی که این فیلم ژاپنی رو دیدن، اون رو عالی توصیف کردن. شاید زمان زیادی رو از شما بگیره، اما میتونه نتیجه‌ی لذت بخشی برای شما داشته باشِ.

 

10: فیلم زیبا والهام بخش آخرین سامورایی

 فیلم آخرین سامورایی، فوق‌العاده است. چالش روبروی قهرمان فیلم و عبور با سختی از این چالش‌ها، شما رو به هیجان میاره. آخرین سامورایی یک اثر ماندگار انگیزشیِ. اگر این فیلم نتونه به شما انگیزه بده، هیچ فیلم دیگه ای هم نمیتونه این کار رو انجام بده. (الکی گفتما، به هرحال سلیقه است، نمیشه کاریش کرد)

 

11:  با یکی از تکان دهنده ترین فیلم های تاریخ آشنا بشید (شجاع دل)

تکان دهنده ترین فیلم های تاریخدر دنیا فیلم‌های زیادی با مضمون آزادی ساخته‌شده، اما بزارید این فیلم رو از بهترین فیلم‌ها و تکان دهنده ترین فیلم های تاریخ نام ببرم. (هرچی فکر کردم نشد تکان دهنده رو به زبون محاوره بنویسم، به بزرگی خودتون ببخشید)

این فیلم مجدد برای بازبینی توسط تیم محتوایی هنر جنگ فرستاده شده، احتمال حذف و جابه جایی اون وجود داره

 

12:  غارتگران دره سیلیکون

فیلم های انگیزشی کسب و کاراز جمله فیلم های انگیزشی کسب و کار که میتونه علاوه بر الهام بخشی، روش های جذابی رو برای تجارت و موفقیت به شما یاد بده، همین فیلمِدر این فیلم تقریبا با زندگی استیو جابز و بیل گیتس به صورت دقیق و کاملی آشنا میشید. میتونید مشکلاتی که اونها برای رسیدن به موفقیت و موقعیت کنونی خودشون سر راه داشتن رو شاهد باشید.

 

13: فیلم زیبای مناضره کنندگان بزرگ

با این که این فیلم در مورد نژاد پرستیِ و در کشور ما با این مسئله رو به رو نیستیم، اما تصور کنید شما هم به کشور دیگری مهاجرت میکنید و به دلیل این که رنگ پوست متفاوتی دارید، نتونید از هر مزیتی استفاده کنید. مسلما حتی شنیدن این موضوع هم می تونه برای انسان سخت و سنگین باشه. حالا تصور کنید این حس رو تجربه کنید!

 

14: فیلم آناپلیس

دیدن این فیلم رو برای اونایی که از تلاش کردن و سختی خسته میشن، پیشنهاد می کنم. یکی از بهترین فیلم هایِ که در سینمای انگیزه ازاون یادمیشه فیلم آناپولیسِ. مضمون فیلم در مورد یک جوان جاهلِ که وارد یکی از بهترین دانشگاه های افسری میشه، و از سختی هایی که در در انتظارشِ، بی اطلاعِ.

بعد از اینکه وارد دانشگاه افسری میشه فراز و نشیب های زیادی رو تحمل میکنه. دیدن این سختی ها و مشکلات و بالا پایین شدن قهرمان داستان توی زندگی ،باعث میشه کلی چیز یاد بگیریم. راستی قهرمان داستان با تمام مشکلات باز هم به تلاش برای رسیدن به موقعیت خوب ادامه میده. به نظر شما تحمل شما بیشتره یا اون؟

 

15: فیلم بهترین بازی دنیا

فیلم انگیزشی ورزشیفیلمی رقابتی برای رسیدن به آرزوی بزرگ. شما قطعا با تماشای این فیلم انگیزشی، یادمیگیرید که دست یابی به هر هدف بلندی نیاز به تلاش بی وقفه داره. موفقیت جدیت نیار داره. توی فیلم های انگیزشی ورزشی هالیوود می تونیم برای این فیلم جایگاهی خاص قرار بدیم. پسری که بر خلاف مخالفت پدرش در رقابتی بزرگ برای رسیدن به پیروزی، در مسابقات گلف شرکت می کنه. تماشای این فیلم را از دست ندین.

 

16: فیلم ورزشی شکست ناپذیر   Invincible

فیلم انگیزشی ورزشیاز جمله فیلم های انگیزشی ورزشی که به شما میگه: در راه موفقیت دره های عمیقی وجود داره و ممکنه بعد از هر پیروزی و موفقیت در دره ای از مشکلات و سختی ها سقوط کنید. ولی واقعا چطور باید با شکست ها برخورد کرد؟ با دیدن این فیلم جواب سوال خودتون رو میگیرید.

 

17:  ذهن زیبا

فیلمسینمایی انگیزشی برای درس خواندن

بعد ازدیدن این فیلم بی نظیر با بازی جان فوربس نش، میتونید قدرت بی نظیر خودتون رو در زمینه برطرف کردن مشکلات باور کنید. این فیلم به درد بچه های طرفدار درس خیلی میخوره.  ذهن زیبا فیلمیِ که خود من خیلی دوسش دارم. میدونید، وقتی مبینی آدمی مشکلات زیادی داره و بعد تمام انرژی و وقتش رو میزاره تا اون مشکل رو برطرف کنه، بعد همون آدم به رویاهاش میرسه . انگار یه چیزی به آدم تلنگر میزنه. تو به خودت میگی  این شخص با این همه مشکل توسنت چرا تو نتونی

 

18: فیلم جلوی کلاس

کودکی که رویایی بزرگ دارهِ، اما آیا میتونه با بیماری لاعلاجی که داره به آرزو و هدف بزرگش برسه؟ کافیه این فیلم انرژی بخش فوق العاده رو تماشا کنید تا بفهمید هرگز بیماری نمی تونه انسان رو از خوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهاش ناامید کنه.

 

19: فیلم شبکه اجتماعی

فیلم انگیزشیاستفاده از تکنولوژی در برخی موارد میتونه انسان رو یک شبه به اوج شهرت و ثروت برسونه. دو همکلاسی که با تاسیس شبکه اجتماعی موفق میشن و به ثروتی بی نظیر می رسند. فیلم شبکه اجتماعی یه کار خوب برای زنده کردن انرژی و انگیزه شما است

 

20: داستان گابی داگلاس

داستان گابی داگلاساین فیلم در مورد داستان واقعی دختری ژیمناستکار به نام گابی داگلاسِ، اون سختی های زیادی رو تحمل میکنه تا در نهایت به موفقیت های زیادی برسه. مطمئنم این فیلم ر ودوست دارید و بعد از دیدنش حسابی پرانرژی میشید.

 

21: فیلم آخر رو شما معرفی کنید تا با پوستر مخصوصش توی سایت قرار بدیم

 

 

دوست جان

اگر مثل خود من مطالب انگیزشی رو دوست داری به صفحه ی ۱۵ آهنگ سوپر انگیزشی برای روزهای سخت برو و بهترین آهنگ های انگیزشی رو رایگان دانلود کن. یه مقاله جدید یااسم ۲۳ جمله انگیزشی ، با این جملات انگیزشی طوفان به پا کنید! توی سایت گذاشتیم حتما ببینید.

 

منبع: سایت انگیزشی هنر جنگ

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://honarejang.com/?p=8488
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
محمد امین محمدی
مطالب بیشتر

نظرات

146 نظر در مورد 31 فیلم انگیزشی فوق العاده برای تبدیل شدن به موشک انرژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام
  یکسری از فیلم ها رو خیلی سایت های معرفی فیلم های انگیزشی درموردشون نوشتن، خیلی خوبه که شما تو سایتتون چند فیلم انگیزشی و متفاوت رو معرفی کردین که کمتر جایی ازشون حرف و نوشته ای هست.
  فیلم های داستان گابی داگلاس و جلوی کلاس با وجود موضوع جالب و تاثیرگذارشون متاسفانه فاقد زیرنویس فارسی و یا دوبله هستن. اگر شمایی که نظر منو میخونی اهل زیرنویس کردن فیلم ها هستی یا کسی رو میشناسین که این کارو انجام میده،لطفا برای زیرنویس فارسی دار شدن این دو فیلم اقدام کنید.
  ضمنا فیلم جلوی کلاس براساس داستان واقعی و از روی کتابی به همین نام ساخته شده که به فارسی هم ترجمه و چاپ شده.اگه اهل خوندن کتابای انگیزشی هستید پیشنهاد میدم حتما کتابشو بخونید.

  9

  1. سلام رفیق جان .
   خوبی ؟
   بخاظر شلوغ بودن همکارمون بعید میدونم در حال حاضر موفق به زیرنویس این دوفیلم بشیم. توی انجمن های زیرنویس فیلم مطرح کنید فکر می کنم بتونن کار رو دست بگیرن.
   البته به زودی این مقاله آپدیت میشه و فیلم های انگیزشی جدید و به روزی قرار میگیره. راستی بابت پیشنهاد کتاب ممنونم. حتما مطالعه میکنم. امیدوارم هنر جنگی ها از این کتاب لذت ببرن.

   باهم تا اوج

   9

  1. سلام علی
   مرسی رفیق. بازم کار خوب دیدی، تو همین صفحه بهمون معرفی کن
   حتما خودم می‌بینمش، امیدوارم هنر جنگی ها هم زود دنبالش کنن، همه باهم لذت دیدن یه فیلم انگیزشی رو ببریم.

   باهم تا اوج 🤞

   62

  1. سلام بانو
   ممنون معرفیش کردی. دوست داشتم حتما ببینمش، فرصت خوبیه امیدوارم بقیه هنر جنگی ها هم ببین و لذت ببرن.

   به پیش تا اوج ✌️

   74

 2. سلام
  سایتتون خیلی خوب بود❤
  فیلم هندی بدو میلکها بدو که توی ژانر زندگینامه ای هست و فیلم هندی دختر اسکیت سوار و فیلم پرش هم قشنگ بودن

  86

  1. سلام رها
   بدو میلکا رو پارسال دیدم خیلی خوب بود. بقیه رو هم می‌بینیم
   ممنون فیلم انگیزشی بهمون معرفی می کنی. بازم کار جذاب و انرژی زا دیدی بهمون بگو

   باهم تا اوج

   87

    1. سلام ماهان عزیز.
     فیلم دنگل و چند فیلم هندی خوب دیگه رو در یک مقاله جدا قرار می‌دیم. تا فهرست فیلم های انگیزشی هندی کامل بشه ✌️

     باهم تا اوج🤞

     68

 3. سلام عجب سایتی داری!! چه وایبی داری تو!!
  من مستقیم اومدم تو صفحه ی فیلم های انرژی بخش و فقط تو این صفحه بالا پایین رفتم.ولی کلی لذت بردم از تعاملی که داری با مخاطبت.

  87

  1. مسعود عزیز سلام.
   ممنون رفیق. این همه انرژی به ما میدی شرمنده میشیم دستوپامون رو گم میکنیم😅. دمت گرم با هنر جنگ همراهی. بازم پیشمون بیا.

   باهم تا اوج ✌️

   82

  1. سمیه عزیز سلام.
   خوبی
   ممنون برای معرفی فیلم دنگل. برسیش می‌کنیم. شاید یک مقاله و لیست جدا در مورد فیلم های انگیزشی هندی آماده کردیم.. اگر کارهای دیگه ای هم دیدی و انگیزه گرفتی حتما بهمون معرفی کن.

   زندگیت شیرین مثل عسل

   96

 4. سلام
  روزهای خوبی رو نمی گذرونم و خیلی اتفاقی به ذهنم رسید که دنبال فیلمی اصطلاحا انگیزشی باشم.
  به پیشنهاد سایتتون فیلم * ذهن زیبا * رو تماشا کردم.
  حقیقتش اینه که انگیزه چندانی در من ایجاد نشد ولی 2 ساعت و 15 این فیلم رو زندگی کردم و همراه با جان نش ذوق کردم و گرییدم. اما خب به نظرم واقعیتی که هست و این فیلم هم مستقیما بهش اشاره کرد اینه که * همینی که هست * .
  هرچند سخت و هر چقدر نامطلوب.
  این جمله رو قبلا در سریال شرلوک شنیده بودم و حالا اینجا از زبون شخصیتی شنیدم که تمام عمرش رو برای چیزی که بهش اعتقاد داشت جنگید. این پارادوکس تلنگری بود که چطور باید راهتو تو زندگی پیدا کنی .
  این روزایی که حتی برای نفس کشیدنم هم دنبال دلیل و بهونم ، هر جمله منو به فکر وا می داره.
  سایتتون مستدام …

  100

  1. هلما جان سلام.
   انگیزه گرفتن از فیلم ها شکل های مختلفی داره. مثلا تو مبارزه ی جان نش رو دیدی و بهش اشاره کردی، این مبارزه توی ذهنت هک شد. توی موقعیت های سخت زندگیت یادش بیوفت.البته من فکر می کنم دوست داری حال دلت خوب بشه فیلم های زیادی وجود داره که خیلی خیلی حال خوب کنه. فیلم کارآموز رو حتما ببین. فیلم coda رو هم حتما ببین، محشره.

   در کل یادت باشه اگه خیلی وقته مدام انرژیت پایین میاد، یک ورزش پرتحرک رو شروع کن و کنارش حتما مدیتیشن کن. از همه مهمتر با یک روانشناش یا مشاور خوب صحبت کن. مطمئن باش تاثیر خیلی زیادی داره. جسم سرماخورده درمان میشه چرا نباید روح سرماخورده درمان بشه؟

   هلمای عزیز – رفیق هنرجنگی، کنارت هستیم و بدون هروقت بهمون نیاز داشتی میتونی روی ما حساب ویژه باز کنی

   98

     1. سلام سلام سلام
      سایت عالی دارین
      خیلی عالی بود من دنبال یه فیلم بودم یه عالمه دیدم 😍😍😍😍😍😍😍👌👌👌👍🙏🙏🙏🙏

      64

     2. سلام لیلا
      چطوری رفیق؟
      ممنون از ما تعریف می‌کنی🍀🌻
      خوشحالم به خواسته‌ات رسیدی. بازم بهمون سربزن قرار هست باهم تا اوج بریم✌️

      61

    1. سلام ، دانشجو ام الان هم تک و تنها خوابگاه، اتفاقی صفحه رو در میان وبگردی دیدم ، فیلم ذهن زیبا رو انتخاب کردم برای تماشا ، حال و روز مناسبی این روزا حاکم نیست بر من به دلیل ابهام در آینده شغلی و خدمت سربازی پیش رو و … خانواده نذاشتند بر خلاف میل و علاقه ام دکتری ادامه تحصیل بدم ، امیدوارم بتونم قانع شون کنم اما بعید میدونم موفق بشم ، ایده تالیف کتابی دارم که مطمئنم به بهترین نحو می‌نویسمش تا چندین ماه آینده ، روزی که تموم شد و چاپ اولش اومد بیرون اینجا حتما سری میزنم و اطلاع میدم ، سایت خوبی دارید موفق باشید

     83

     1. سلام رفیق
      اجازه نده روحیت ضعیف بشه. روحیه پایین نا امیدی رو افزایش میده، احتمال شکست رو بالا می‌بره و حالتو خراب می‌کنه. توی چند کامنت نمیشه خیلی صحبت کرد فقط چندتا نکته بهت بگم
      زندگیتو خودت انتخاب کن
      اینکه چکار کنی
      چه اهدافی داشته باشی
      چطور به دستشون بیاری
      چطور آدمی باشی
      از الان طوری بچین زندگیتو که جای حسرت توی دل خودت نمونه.

      به پیش رفیق✌️

      91

 5. سلام ممنون و تشکر برای سایت عالیتون.ازتون میخوام که اپدیت کنین و فیلم ها و سریال های عالی رو قرار بدین.سریال کره ای استارت آپ و فیلم مری کوم2014 و اونچی 2022 خیلی عالی قشنگ هستند.

  85

  1. فاطمه عزیز سلام.
   ممنون ما رو عالی میبینی دوست مهربون.
   در مورد آپیت مقاله و لیست در حال برسی هستیم. یک لیست بلند بالا تهیه کردیم و در حال تماشای فیلم ها هستیم. دوست داریم بهترین ها رو انتخاب کنیم. حتما فیلم های که اشاره داشتی رو توی لیستمون قرار می‌دیم.
   در مورد سریال های انگیزشی خیلی دوست داریم یک لیست و مقاله جدا داشته باشیم و بهترین ها رو توی اون قرار بدیم یک مقدار زمان بر هست
   اما انجام دادنش قطعیه.
   اگر سریال های خوب و انگیزشی سراغ داری بهمون معرفی کن، خوشحال میشم به کمک رفقامون این مقاله آماده بشه.

   مراقب خودت و روحیت باش
   رویاهاتو دنبال کن

   97

   1. من خیلی دلم میگیره اونقد که تازه نامزد کردم ولی حس میکنم که خیلی بدبختم و اصلا نباید ازدواج میکردم اون خیلی خوبه ولی من اصلا انگار دوسش ندارم دوسش دارم ها نمیدونم یجوریم چیکار کنم

    75

    1. هانیه عزیز سلام.
     دوست خوبم برای مشکلات این شکلی حتما به یک مشاور حرفه ای مراجعه کن. پایه یک زمان خیلی خیلی طولانی وسطه و واقعا حیفه بخوای زندگی رو تاریک و غمگین بگذرونیم
     حق تو شادی و لذت بردن از زندگیه. لطفاً پیگیرانه دنبال حل مشکلت باش.

     مراقب خودتو و روحیه ات باش

     86

 6. جای فیلم دانگل تو این لیست خیلی خالیه یکی از بهترینای فیلم انگیزشی همینطور چپ دست ، سکسکه …

  188

  1. یاشار جان سلام.
   من دانگل رو نصفه دیدم – دوست دارم از اول ببینمش و البته اگر شد یک لیست کامل از فیلم های انگیزشی هندی تهیه کنم. فکر میکنم سینمای هند فیلم خوب توی این زمینه زیاد داره.
   ممنون فیلم ها رو بهم معرفی کردی.

   مراقب خودت و رویاهات باش

   159

  2. از نظرات فیلم دانگل رو که معرفی کردن دیدم.واقعا عالی و معرکه بود.به لیست اضافه کنید تا بقیه هم تماشا کنند .ممنون

   73

   1. سلام رفیق.
    ممنون پیام دادی و در مورد دانگل گفتی. داریم برسی می‌کنیم یک لیست از فیلم های انگیزشی هندی درست کنیم. به نظر میاد کارهای خیلی زیبا و باکیفیتی دارن، اما کمتر معرفی شدن

    رویاهاتو زندگی کن
    باهم تا اوج 🤞

    78

  1. دوست عزیزم سلام.
   کافی سرچ کنید. بزنید دانلود فیلم انگیزشی جایی داگلاس یا دانلود فیلم جابی داگلاس. کلی نتیجه ۰ستجو بهتون نمایش میده که میتونید استفاده کنید

   88

  1. حجت عزیز سلام.
   برای معرفی فیلم ممنون دوست خوبم. حتما برسی میکنیم.
   بارزهم بهمون سربزن .

   حجت عزیز رویاهاتو فراموش نکن

   115

  1. مهدی عزیز سلام.
   این فیلم واقعا زیبا است و حتما در مقاله آینده که درباره ی فیلم های انگیزشی هندی هست، توی لست ما قرار میگیره.

   مهدی عزیز
   رویاهاتو فراموش نکن

   123

  1. باران عزیز سلام.
   ممنون که فیلم زیبای جوی رو معرفی کردی. حتما در آپدیت های بعدی اون رو اضافه میکنیم

   مراقب خودت باش. تو مهمی

   119

  1. مجتبی عزیز سلام.
   دوست خوبم ممنون وقت گذاشتی و این لیست برای ما ارسال کردی. برسی میکینم و حتما در آپدیت های بعدی استفاده خواهد شد.

   مجتبی عزیز رویاهات رو فراموش نکن.

   114