0
0

31 فیلم انگیزشی فوق العاده برای تبدیل شدن به موشک انرژی

21فیلم انگیزشی
4.4/5 - (260 امتیاز)

31 فیلم انگیزشی فوق العاده برای تبدیل شدن به موشک انرژی

 

تا حالا‌ برای شما  اتفاق افتاده که با دیدن یک فیلم انگیزشی، تأثیر فوق‌العاده‌ای بگیرید؟(مثلا من تو دوران بچگی فیلم انگیزشی جنگی میدیدم بلند میشدم واکس میزدم به صورتم مثله تکاورا با یه چوب همه رو مورد هدف قرار میدادم. فامیل، همسایه، خانواده. خیلی شجاعت میگرفتم. فقط نمیدونم چرا با دمپایی و فحش میوفتادن دنبالم 🙂 )

چرا فیلم انگیزشی ببینیم؟

پیش اومده بعد از دیدن یک اثر سینمایی تا چند روز درگیر موضوع فیلم بشید؟ دقیقاً ما دنبال این اثر انگیزه بخش هستیم. انسان ها عاشق داستان هستند. حالا اگر این داستان الهام بخش باشه تاثیراتی که توی روحیه شما داره فوق العاده است. به شما انرژی، انگیزه و حال خوب میده. شما رو برای انجام تصمیمات مهم زندگیتون مصمم نگه میداره. خوب چی بهتر از این! درسته ؟

 

توجه توجه حوصله متن خوندن نداری عشقم؟ اشکال نداره  مستقیم برو پایین جایی که نوشته 11 فیلم جدید انگیزشی و از همونجا فیلم ها رو با توضیحات مناسب ببین.

 

فیلمی که سال ها پیش دیدم

چند سال گذشته  فیلم های سینمایی امید دهنده زیادی  دیدم . یکی از اونها در مورد یک مرد معلول بود که زندگی رو برای خودش تمام‌شده می‌دید. تا این‌که یه دختری وارد زندگیش شد و عشق باعث شدن نگاه مرد به دنیا تغییر کنه(خیر سرم داستان تعریف کردم 😀 ) وخوب همین باعث انگیزه بالای اون مرد برای زندگی شد. فیلم های که در دنیا توسط بهترین کارگردانان ساخته میشن، دقیقاً چنین تأثیری رو بر روی شما می‌خوان.

نکته جالب این فیلم‌ها، اینه که شاید بارها و بارها اونها رو تماشا کنید، اما نه از جذابیت و علاقه شما برای تماشای دوباره کم میشِ، نه دیدن اون برای شما تکراری میشِ. معمولاً توی هر بار دیدن، نکته جدیدی رو برای انسان به نمایش می‌گذارند. (دوباره ادبی گفتم) 🙂

 

تاثیرات فیلم انگیزشی

من به‌شخصه معتقدم فیلم‌های الهام بخش و انگیزشی دقیقاً همون تأثیری رو بر روی انسان میذاره، که کتاب‌های خوبِ روانشناسی میذاره. تصور کنید کتابی رو عمیق میخونیم، روزها، ماه‌ها و حتی شاید سال‌ها به موضوع اون کتاب فکر میکنیم. حتی در بیشتر موارد بافکر کردن تنها از اون کتاب نمی‌گذریم. چون تأثیری که بر روی روحیه ما گذاشته، حتی ممکن، زندگی و مسیر ما رو تغییر بده. این فیلم‌ها دقیقاً مثل این کتاب‌ها هستند.

 

11 فیلم جدید انگیزشی به لیست اضافه شد 🙂

فیلم انگیزشی کارآموز

آیا فیلم کارآموز یک فیلم قشنگِ؟ بله قطعا. آیا فیلم کارآموز انگیزه بالا میده؟ قطعا بله. آیا فیلم کارآموز حال دلمون رو خوب میکنه؟ 100در 100 بله. آیا این فیلم رو خودمون دیدیم؟ معلومِ که دیدیم دوست خوبم. ببین، این اثر خوش ساخت و باحال رو از دست نده. فیلم The Intern فوق العاده است و باید بدون فکر کردن، دانلود کنی و ببینیش، حالا برو پایین تا یک کار تاثیرگذار دیگه هم بهت معرفی کنم.

 

فیلم اِدی پرنده

فیلم الهام بخش ادی پرنده

خوب خوب. رسیدیم به یک فیلم ورزشی جالب، همراه با چاشنی طنز و مقدارِ خیلی خیلی زیادی انگیزه و انرزی بالا. روایت ادی پرنده در مورد یک کودک کم هوش ولی سرسختِ که به شدت به ورزش اسکی علاقه داره. فردی که مدام در حال تلاش کردن برای رسیدن به آرزوهای بزرگِ. اون به کم قانع نیست. و دوست داره قله های موفقیت در اسکی رو فتح کنه. . آیا ادی پرنده موفق میشه ؟ دوست دارم از همه ی رفقای هنر جنگی درخواست کنم این فیلم رو ببینن. چرا ؟

برای اینکه ادی پرنده براساس واقعیت ساخته شده و البته نشون میده یک فرد با پشتکار و سرسختی بالا میتونه مرزهای تمسخر دیگران، ضعف ذهنی و حتی نه شنیدن های زیاد و حمایت نشدن رو بشکنه. ادی پرنده رو با خیال راحت ببینید و مطمئن باشید از اون لذت خواهید برد.

 

فیلم ارقام پنهان

برای دیدن فیلم ارقام پنهان حتی یک لحظه شک نکنید. من چند سال برای دیدن این فیلم شک داشتم. حتی یک نفر تاکید نکرده بود که این فیلم یک شاهکار انگیزشی و البته نمایش تمام عیار از درس های فوق العاده ی زندگی برای همه ی ما است. برای همین تاکید میکنم این اثر زیبا رو ببینید.

فیلم ارقام پنهان، در مورد سختی کشیدن عادی در زندگی نیست. سراسر فیلم با کارکترهای اصلی احساس همدردی میکنید.و شاید بخاطر اتفاقاتی که برایِ اونها پیش میاد اشک به چشمتون جاری بشه.  البته این فیلم ب هیچ وجه ناراحت کننده و غمگین نیست. حتی قدرت شخصیت های اصلی فیلم با وجود تمام سختی ها کاملا مشخصِ. اما لحظات مختلف این فیلم به قدری زیبا طراحی شده که خودتون رو در اون فضا احساس میکنید و خوب ما هم انسان هستیم و احساسات رو درک میکنیم.

نمیخواستم این بخش رو طولانی کنم. ولی باید مطمئن میشدم که این فیلم رو میبینید.

 

فیلم برادر باجرانگی

فیلم برادر باجرانگی رو به زور یا چندتا از دوستان صمیمی دیدیم، در کل از قبل نگاهی که به فیلم های هندی داشتیم، متفاوت بود. همین باعث میشه ناخودآگاه در مقابل این فیلم ها مقاومت کنیم. البته قبلا هم یک اثر خوب هندی معرفی کرده بودیم،حالا  خوشحالیم که تمام کارهای معرفی شده توسط رفقای عزیزمون فوق العاده زیبا بوده و میتونیم به شما دوستان خوبمون معرفیشون کنیم. این کار هم یک فیلم تمام عیار،  الهام بخش و انگیزشیِ. اگر از هندی بازی های معمول این فیلم ها بگذریم 🙂 . حتما از تماشای اون لذت خواهید برد.

 

فیلم بند باز

فیلم بند باز داستان تلاش واقعی یک شخص جسور برای رسیدن به رویای همیشگی زندگی خودشِ .بله دوستان گلم، این فیلم دقیقا همون چیزیِ که برای رسیدن به رویاها بهش نیاز دارین. همه فکر میکنن افراد رویا پرداز دست به هیچ اقدامی نمیزنن. این فیلم که بر اساس واقعیت ساخته شده، ثابت میکنه مردم عادی اشتباه میکنن. این فیلم ثابت میکنه اگر رویا داشته باشید و دست به اقدام بزنید. همه ی دنیا رو به حیرت میندازید.

 

فیلم هکتور در جستجوی خوشبختی

فیلم هکتور در جستجوی خوشبختی،  داستان یک روانشناس رو مطرح میکنه که، دچار افسردگی میشه! اون از روزمرگی متنفر شده و با خودش میگه واقعا زندگی یعنی همین روزمرگی؟ بدون شادی؟ بدون خوشبختی؟  هکتور داستان ما، برای پیدا کردن این جواب سعی میکنه در تمام دنیا سفر کنه تا ببینِ میتونه معنای واقعیِ خوشبختی رو پیدا کنه. در این سفر پرماجرا با هکتور روانشناس نیمه افسرده همراه بشید. قطعا این فیلم پراز انگیزه و حس خوبِ

 

فیلم کرید

یک نکته ی مهم درمورد فیلم های خوب ورزشی، اینه که اکثرا انرژی بالای روحی به شما انتقال میدن. در کل جمعیت ورزشکار خیلی اکتیو و با انگیزه هستن، مردم هم از دیدن این انرژی های بالا همراه با سختکوشی و مصمم بودن ورزشکار لذت میبرن.  کرید، علاوه بر اینکه یک فیلم انگیزشی بوکس حساب میشه، توانایی شارژ کردن باتری انرژیکی همه ی افراد جامعه رو داره.

پیشنهاد میکنم حتما فیلم کرید رو ببینید.

 

فیلم بسوی جنگل

به گرافیست خوش ذوق سایت گفتم، یک فیلم خوب و انگیزشی معرفی کنید. اونم بسوی جنگل رو معرفی کرد. البته توضیح داد که بسوی جنگل یک فیلم فانتزیِ. پس من به افرادی که طرفدار فیلم های فانتزی نیستن، پیشنهاد نمیکنم این فیلم رو ببینن. اما از اونجایی که مطمئن هستم، سلیقه ی هنری خوبی داره. به شما هم پیشنهاد میکنم این کار باحال رو ببینید.

خودم هم توی لیستم گذاشتم . و به زودی میبینمش.

 

 

فیلم جذاب نقطه کور همیشه برای من قابل احترام و فوق العاده اثرگذار بوده. یادم میاد انقدر از فیلم خوشم اومده بود که یک دفترچه برداشتم و شروع کردم به نوشتن دیالوگ ها. این فیلم سینمایی انگیزشی، کاملا خوش ساخت و کاملا قابل احترامِ. این اثر جزئی از معدود فیلم هایی هست که حاضرم چندبار  ببینیم و هربار مثل قبل بگم. فوق العاده بود. عالی بود.

 

اعتراف میکنم  فیلم مدرسه راک رو ندیدم. اما خیلی از دوستان نزدیکم پیشنهاد کردن. خوب ما هم قبول کردیم. اما اگر بعد از دیدن فیلم توسط تیم فنی،  غیرقابل قبول بود حتما اون رو حذف میکنیم. پس نتیجه تا چند روز آینده مشخص میشه. شما چی فکر میکنید؟ آیا فیلم قشنگیِ ؟

 

اما در ادامه 21 فیلم فوق العاده دیگه برای تغییرات اساسی در زندگیتون رو مشاهده میکیند

1:  رستگاری در شاوشنگ

 فیلم انگیزشی رستگاری در شاوشنکفیلم رستگاری در شاوشنگ رو می تونیم جزو بهترین و برترین ها حساب کنیم. موضوعی فوق‌العاده بی‌نظیر دارِ.  این فیلم رو سال‌ها پیش دیدم. اما باید بگم هنوز هم تأثیرش رو توی زندگی خودم احساس می‌کنم.

شاید اگر این فیلم رو برای اولین بار ببینید، به خودتون بگیید مثلاً چه موضوع خاصی توی این فیلم بود؟ اما وقتی برای بار دوم، سوم و حتی مثل من برای بار دهم(بی جنبه بودن هم حدی داره 😀 )این فیلم رو ببینید، مسلماً تأثیر معنا و مفهوم فیلم رو به خوبی درک میکنید. راستی باید بگم این فیلم جزو 250 فیلم برتر دنیا است.

 

2:  در جستجوی خوشبختی 

 فیلم انگیزشی در جستجوی خوشبختی

فیلم انگیزشی در جستجوی خوشبختی

فیلم انگیزشی برای کنکور میخوای ؟ دیدن این فیلم رو به‌عنوان یکی از بهترین فیلم های الهام بخش  و انگیزشی به شما توصیه می‌کنم. باید بگم اگر انسانی هستی که برای رسیدن به اهدافت مخصوصا کنکور دنبال یک اهرم می‌گردی این فیلم خوراک خودته ، حتماً از این فیلم لذت میبرید.

 

3:  فیلم این یک زندگی فوق العاده است

فیلم انگیزشی عاشقانه یک زندگی فوق العاده استیک فیلم قدیمی اما تأثیرگذار. می‌دونم که هرکسی علاقه‌مند به دیدن فیلم‌های قدیمی و نوستالژی نیست.  بااینکه فیلم‌ انگیزشی عاشقانه  به شمار میره، در نگاه اول به خاطر ظاهر قدیمی، زود قضاوت میشِ. ولی مثل خود من دل روبه‌دریا بزنید و فیلم رو ببینید تا لذت یک فیلم تمام‌عیار رو تجربه کنید. به جانه خودم قشنگه ببینید. توضیحات بیشتر به زبان انگلیسی در مورد فیلم این یک زندگی فوق العاده است .

 

4: فارست گامپ forrest gump

فیلم انگیزشی فارست گامپ forrest gumpیکی از بهترین و برترین فیلم های انگیزشی. میتونم جذاب‌ترین فیلم از نگاه خودم معرفیش کنم 😎 . معمولاً این فیلم رو برای دوستانی که از زندگی خسته شدن و دست از تلاش برمیدارن پیشنهاد می‌کنم. با دیدن فیلم Forrest Gump شاید بیشترین و بالاترین انگیزه رو برای رسیدن به اهداف خودتون به‌دست بیارید.

 

5: فیلمی که شما رو میخکوب میکنه( شلاق)

فیلم انگیزشی شلاق

شما توی این فیلم انگیزشی با تلاش یک درامر روبرو خواهید شد که برای موفق شدن در دنیای موسیقی خیلی سختکوشانه رفتار میکنه، این فیلم رو از دیگران مجزا کنید، تلاش و خون و عرق ریختن برای رسیدن به هدف،تویِ این فیلم واقعا به تصویر کشیده شده. ببین من نمیخوام خیلی از این فیلم تعریف کنم ولی واقعا محشره.

 

6: فیلم الهام بخش ماهی بزرگ

فیلم های انگیزشی - ماهی بزرگ

این فیلم به زودی تعویض میشه. احساس کردیم، شاید جذابیت خیلی بالای نداشته باشه. 🙂 در این حد صادق هستیم. ولی اگر اهل ریسک هستین میتونید این کار رو هم ببینید.

 

7: فیلم زیبا و حال خوب کن سه احمق

فیلم انگیزشی هندیاین فیلم هندی رو شاید توی فیلم‌های معروف و عالی هالیوود یک شوخی حساب کنید. اما باید بگم دیدن این فیلم انگیزشی به شما یادآوری میکنه که هیچ مرزی برای انسان و موفقیتش وجود ندارِ. باید نگاهتون رو  وسیع ترکنید و عمق بدین. تماشای این فیلم رو به شما پیشنهاد و تضمین میکنم.

 

8: فیلم عالی باشگاه مشت زنی 

فیلم انگیزشی باشگاه مشت زنیشاید وقتی‌که صحبت از سینمای موفقیت به میان میاد، تصور می‌کنید که باید یک فیلم پیچیده با دنیایی از معما پیش روی شما باشِ. اما باید بگم وقتی‌که فیلم انگیزشی fight club  رو ببینید، به‌راحتی متوجه میشید که فیلم‌های مفهومی همیشه نیاز به بررسی دقیق ندارن.

این فیلم درجه خشونت بالایی داره و به افراد کم سن و سال توصیه نمیشه.

این فیلم مجدد برای بازبینی توسط تیم محتوایی هنر جنگ فرستاده شده، احتمال حذف و جابه جایی اون وجود داره

 

9:  7سامورایی

فیلم انگیزشی خارجیازجمله فیلم‌های دیدنی به حساب میاد، بیشتر افرادی که این فیلم ژاپنی رو دیدن، اون رو عالی توصیف کردن. شاید زمان زیادی رو از شما بگیره، اما میتونه نتیجه‌ی لذت بخشی برای شما داشته باشِ.

 

10: فیلم زیبا والهام بخش آخرین سامورایی

 فیلم آخرین سامورایی، فوق‌العاده است. چالش روبروی قهرمان فیلم و عبور با سختی از این چالش‌ها، شما رو به هیجان میاره. آخرین سامورایی یک اثر ماندگار انگیزشیِ. اگر این فیلم نتونه به شما انگیزه بده، هیچ فیلم دیگه ای هم نمیتونه این کار رو انجام بده. (الکی گفتما، به هرحال سلیقه است، نمیشه کاریش کرد)

 

11:  با یکی از تکان دهنده ترین فیلم های تاریخ آشنا بشید (شجاع دل)

تکان دهنده ترین فیلم های تاریخدر دنیا فیلم‌های زیادی با مضمون آزادی ساخته‌شده، اما بزارید این فیلم رو از بهترین فیلم‌ها و تکان دهنده ترین فیلم های تاریخ نام ببرم. (هرچی فکر کردم نشد تکان دهنده رو به زبون محاوره بنویسم، به بزرگی خودتون ببخشید)

این فیلم مجدد برای بازبینی توسط تیم محتوایی هنر جنگ فرستاده شده، احتمال حذف و جابه جایی اون وجود داره

 

12:  غارتگران دره سیلیکون

فیلم های انگیزشی کسب و کاراز جمله فیلم های انگیزشی کسب و کار که میتونه علاوه بر الهام بخشی، روش های جذابی رو برای تجارت و موفقیت به شما یاد بده، همین فیلمِدر این فیلم تقریبا با زندگی استیو جابز و بیل گیتس به صورت دقیق و کاملی آشنا میشید. میتونید مشکلاتی که اونها برای رسیدن به موفقیت و موقعیت کنونی خودشون سر راه داشتن رو شاهد باشید.

 

13: فیلم زیبای مناضره کنندگان بزرگ

با این که این فیلم در مورد نژاد پرستیِ و در کشور ما با این مسئله رو به رو نیستیم، اما تصور کنید شما هم به کشور دیگری مهاجرت میکنید و به دلیل این که رنگ پوست متفاوتی دارید، نتونید از هر مزیتی استفاده کنید. مسلما حتی شنیدن این موضوع هم می تونه برای انسان سخت و سنگین باشه. حالا تصور کنید این حس رو تجربه کنید!

 

14: فیلم آناپلیس

دیدن این فیلم رو برای اونایی که از تلاش کردن و سختی خسته میشن، پیشنهاد می کنم. یکی از بهترین فیلم هایِ که در سینمای انگیزه ازاون یادمیشه فیلم آناپولیسِ. مضمون فیلم در مورد یک جوان جاهلِ که وارد یکی از بهترین دانشگاه های افسری میشه، و از سختی هایی که در در انتظارشِ، بی اطلاعِ.

بعد از اینکه وارد دانشگاه افسری میشه فراز و نشیب های زیادی رو تحمل میکنه. دیدن این سختی ها و مشکلات و بالا پایین شدن قهرمان داستان توی زندگی ،باعث میشه کلی چیز یاد بگیریم. راستی قهرمان داستان با تمام مشکلات باز هم به تلاش برای رسیدن به موقعیت خوب ادامه میده. به نظر شما تحمل شما بیشتره یا اون؟

 

15: فیلم بهترین بازی دنیا

فیلم انگیزشی ورزشیفیلمی رقابتی برای رسیدن به آرزوی بزرگ. شما قطعا با تماشای این فیلم انگیزشی، یادمیگیرید که دست یابی به هر هدف بلندی نیاز به تلاش بی وقفه داره. موفقیت جدیت نیار داره. توی فیلم های انگیزشی ورزشی هالیوود می تونیم برای این فیلم جایگاهی خاص قرار بدیم. پسری که بر خلاف مخالفت پدرش در رقابتی بزرگ برای رسیدن به پیروزی، در مسابقات گلف شرکت می کنه. تماشای این فیلم را از دست ندین.

 

16: فیلم ورزشی شکست ناپذیر   Invincible

فیلم انگیزشی ورزشیاز جمله فیلم های انگیزشی ورزشی که به شما میگه: در راه موفقیت دره های عمیقی وجود داره و ممکنه بعد از هر پیروزی و موفقیت در دره ای از مشکلات و سختی ها سقوط کنید. ولی واقعا چطور باید با شکست ها برخورد کرد؟ با دیدن این فیلم جواب سوال خودتون رو میگیرید.

 

17:  ذهن زیبا

فیلمسینمایی انگیزشی برای درس خواندن

بعد ازدیدن این فیلم بی نظیر با بازی جان فوربس نش، میتونید قدرت بی نظیر خودتون رو در زمینه برطرف کردن مشکلات باور کنید. این فیلم به درد بچه های طرفدار درس خیلی میخوره.  ذهن زیبا فیلمیِ که خود من خیلی دوسش دارم. میدونید، وقتی مبینی آدمی مشکلات زیادی داره و بعد تمام انرژی و وقتش رو میزاره تا اون مشکل رو برطرف کنه، بعد همون آدم به رویاهاش میرسه . انگار یه چیزی به آدم تلنگر میزنه. تو به خودت میگی  این شخص با این همه مشکل توسنت چرا تو نتونی

 

18: فیلم جلوی کلاس

کودکی که رویایی بزرگ دارهِ، اما آیا میتونه با بیماری لاعلاجی که داره به آرزو و هدف بزرگش برسه؟ کافیه این فیلم انرژی بخش فوق العاده رو تماشا کنید تا بفهمید هرگز بیماری نمی تونه انسان رو از خوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهاش ناامید کنه.

 

19: فیلم شبکه اجتماعی

فیلم انگیزشیاستفاده از تکنولوژی در برخی موارد میتونه انسان رو یک شبه به اوج شهرت و ثروت برسونه. دو همکلاسی که با تاسیس شبکه اجتماعی موفق میشن و به ثروتی بی نظیر می رسند. فیلم شبکه اجتماعی یه کار خوب برای زنده کردن انرژی و انگیزه شما است

 

20: داستان گابی داگلاس

داستان گابی داگلاساین فیلم در مورد داستان واقعی دختری ژیمناستکار به نام گابی داگلاسِ، اون سختی های زیادی رو تحمل میکنه تا در نهایت به موفقیت های زیادی برسه. مطمئنم این فیلم ر ودوست دارید و بعد از دیدنش حسابی پرانرژی میشید.

 

21: فیلم آخر رو شما معرفی کنید تا با پوستر مخصوصش توی سایت قرار بدیم

 

 

دوست جان

اگر مثل خود من مطالب انگیزشی رو دوست داری به صفحه ی ۱۵ آهنگ سوپر انگیزشی برای روزهای سخت برو و بهترین آهنگ های انگیزشی رو رایگان دانلود کن. یه مقاله جدید یااسم ۲۳ جمله انگیزشی ، با این جملات انگیزشی طوفان به پا کنید! توی سایت گذاشتیم حتما ببینید.

 

منبع: سایت انگیزشی هنر جنگ

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://honarejang.com/?p=8488
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
محمد امین محمدی
مطالب بیشتر

نظرات

101 نظر در مورد 31 فیلم انگیزشی فوق العاده برای تبدیل شدن به موشک انرژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام در کلام اول
  و بعد تشکر از اینکه این کار خیلی قشنگ رو انجام دادید و فیلمهای انگیزشی معرفی کردید،در ادامه برم سراغ نقد که حرفامم طولانی نشه
  فیلم فایت کلاب رو که اصلا ولش کن موندم اسمش اینجا چکار میکنه و امیدوارم همونطور که گفتید این فیلمه تخیلیه بی سر و ته زودتر حذف بشه،و فیلم چه زندگی شگفت انگیزی یا همون این یک زندگی فوق العادست به اعتقاد من به هیچ وجه نمیتونه فیلم انگیزشی باشه و حتی برای آدمای که دنبال انگیزش میگردن این یک فیلمه مزحکه که نمره منفی میگیره،چون داره از تخیل و منجی و فرشته ی ارسالی از آسمان حرف میزنه که هیچوقت قرار نیست بیاد،از دوستانی حرف میزنه که در واقعیت هیچوقت قرار نیست کمکت کنن،فیلم انگیزشی نباید تخیلی باشه،من منتظر هیچ فرشته ای نباید باشم چون این یک توهمه
  فارست و شاوشنک قطعا انتخابهای خوبی هستن،حتی شاوشنک با یک دیالوگ حقیقی تمام موهومات رو تخریب میکنه
  جایی که دوفرین تو کتابی که گذاشته نوشته(تو راست میگفتی جناب رئیس،رستگاری در این کتاب بود) و من اینو برترین دیالوگ فیلم شاوشنک میدونم،رستگاری در دستهای اندی،تلاش اندی،اراده ی اندی و اون چکش بود نه چیز دیگری،نه دوستاش کمکش کردن نه منجی اومد،حتی به نزدیکترین دوستشم اعتماد نکرد که کارشو بگه
  انگیزشی خوبه که بتونه در این دنیا اتفاق بیوفته نه انگیزشه تخیلی
  انگیزش تخیلی بدتر حالت رو از هرچی انگیزشه بهم میزنه،تو باید بفهمی که منجی در آیینه است نه یک فرشته ی اسمانی

  و در انتها به نظرم واقعا جای خالی فیلم دور افتاده اثر تاریخی رابرت زمیکس و با بازی تام هنکس در این لیست کاملا حس میشه

  و اگرم منظورمون از انگیزش تنها جنبه ی اقتصادی نباشه میشه برترین فیلم تاریخ که ب نظر من 12 مرد خشمگین هست رو هم در این لیست جا داد که میتونه بهت انگیزش انسانیت بده و از ازل تا به ابد این فیلم برای تمامی نسلها دارای درس زندگیه

  8

  1. محمد عزیز سلام. ممنونم دوست مهربون.
   برای نقدهای جالبی که انجام دادی هم تشکر میکنم.
   در مورد فیلم فایت کلوب موافق هستم و همون طور که نوشته شده در بازبینی مجدد هست و احتمال حذفش خیلی زیاده .
   اما از اونجایی که به صورت حرفه ای فیلم ها رو دنبال میکنی میدونی که بخشی از احساس ما در مورد فیلم ها به تجربیات گذشته ما برمیگرده.(مثلا شما اعتقاد داری، باید انسان روی خودش حساب کنه، دوستان کاری برای آدم نمیکن و….) بخشی هم به زمان دیدن فیلم و حالت روحی ما بستگی داره.
   خیلی ها فیلم فارست گامپ رو خسته کننده میدونن در صورتی که این فیلم یک شاهکار انگیزشیِ. حالا یک سوال آیا شخصی که این فیلم رو خسته کننده دیده اشتباه میکنه ؟ فکر نمیکنم. حتما میدونی شرایط دیدن فیلم خیلی مهمِ. تو میتونی یک شاهکار سینمایی رو در اوج خستگی ببینی و بگی عجب فیلم افتضاحی.
   به هرحال عده ای با یک داستان فانتزی انگیزه میگیرن و عده ای دیگه با یک داستان واقع گرایانه. تلاش فیلم های انگیزشی حرکت به سمت جلو هست و باید تمام سلیقه ها پوشش داده بشه. البته که به خوبی توضیح دادی که از دیدگاه شما فیلم نباید فانتزی باشه و این اوج احترام افرادی هست که کامنت شما رو میخونن.

   فیلم 12 مرد خشمگین و فیلم دور افتاده در لیست قرار گرفتن و حتما برسی میشن. ممنون بابت پیشنهادهای خوبتون.

   زندگیت شیرین مثل عسل.

   7

   1. از همه چیز که بگذریم دادا مرسی از ادبیاتت
    چون اصولا لحن من سر نقد فیلمهای فانتزی که فیلمنامه هم ندارن یا ی مطلب خیلی پیش پا افتاده و به درد نخور رو بیان میکنن خیلی تند هست و مخاطبهای این فیلمها هم متقابلا لحن تندی علیه من میگیرن،پس مرسی که اینقد شخصیت بزرگی داشتی
    به شدت منتظرم که دور افتاده ی تام هنکس رو خودت ببینی و نظرتو هم بگی و در صورت صلاحدید تو این سایت قشنگ و پر از انرژیت بذاریش

    فیلم رو که ببینی باور نمیکنی اسکار نگرفته باشه و متوجه میشی کاملا حقش خورده شده،گروه فیلمسازیشم از کارگردان و آهنگساز تا بازیگر تقریبا گروه فیلمسازیه فارست گامپ هستن،ی موسیقی متن فوق العاده در کنار فیلمنامه ای مححححححششششرررررررر،دقیقا باید ذکر بشه که این فیلم ارزش ده ها بار دیدن براش تعریف شده و هروقت حالت گرفته شد و انگیزش میخواستی بری باز ببینیش و بفهمی اگر فقط و فقط خودتو هم داشتی باز نباید امیدتو از دست بدی

    4

    1. مرسی دوست خوبم. همیشه با اشتیاق و انرژی باشی.
     بابت توضیحاتی که دادی ممنون. خوشحالیم دوست داری لذت فیلم خوب دیدن رو به بقیه هنر جنگی ها انتقال بدی.

     رویاهاتو فراموش نکن
     رویاهاتو زندگی کن

     4

 2. ممنون بابت مطلب زیباتون
  فیلم “بازی تقلید” هم فوق العاده اس . الگوی رفتاری درمقابل نمیشه نمیشه گفتن های دیگران .
  فیلم “جنگجوی درون” هم میتونه توی لیست باشه . فیلمی که اهمیت نگاه عمیق به زندگی رو آموزش می ده
  فیلم “دست نیافتنی ها” هم خیلی عالیه و تاثیرگذار بودن در زندگی افرادی که فکر میکنن دیگه همینه و نمیشه بهتر شد رو به تصویر میکشه و یه حس خاصی به آدم میده این فیلم

  32

  1. مهیار عزیز سلام.
   بابت معرفی این فیلم ها ممنونیم. خیلی خوشحالیم که طرفدار فیلم های خوب هستی.
   حتما فیلم ها رو برسی میکنیم و در آپدیت جدید یکی از اونها رو توی لیست قرار میدیم.
   موقع دیدن فیلم های انگیزشی میتونی نکات و جملات زیباشون رو یادداشت کنی، بعدها با مرور اونها انرژی بالایی میگیری

   مهیار عزیز فراموش نکن هدفت رو پیداکنی
   بعد برای اون برنامه ریزی و در آخر اقدام سریع و شروع کردن رو اولویت قرار بده.

   30

     1. رضا جان سلام.
      برای معرفی فیلم ممنونیم. حتما توی برسی ها قرار خواهد گرفت.

      مراقب خودت و رویاهات باش دوست خوبم

      2

  2. سلام من قبل از دیدن فیلم فارست گامپ و در جستجوی خوشبختی حالم خیلی بد بود و تقریبا داشتم افسردە میشدم ولی بعد از دیدن فیلما حالم خیلی بهترە
   خیلی بهت مدیون شدم و امیدوارم همیشه سالم باشی

   البته کامنت هات انرژی خیلی خوبی بە آدم میدە و اونام بی تاثیر نبود‌👍😘

   24

   1. دوست عزیز سلام. بابت کلام گرمت ممنونیم.
    ما هم تاکید میکینم شما مدیون هنر جنگ هستین. لطفا از همین امروز دین خودتون رو ادا کنید. حالا چطوری؟
    باید یک زندگی شاد، پرانرزی و پراز حس خوب رو برای خودتون بسازید و البته به یک نفر کمک کنید حس خوب لگبره. اون موقع است که دین خودتون رو ادا کردید 🙂

    دوست مهربان من، هروقت به انرژی و انگیزه نیاز داشتی به سایت خودت سربزن و از قسمت های مختلف استفاده کن. ما همیشه اینجا هستیم یک خانواده ایم و همدیگه رو فراموش نمیکنیم.

    29

 3. سلاااام
  اومدم براتون یه پیشنهاد فیلم بدم
  فیلم مولان که به تازگی اومد قبلا انیمیشنش بود که اونم مثل فیلمش قشنگ بود ولی فیلمش فوق العادس و خیلیم انگیزشیو الهام روحیه ی دختره ی روحیه ی فوق العاده جنگجوعه و این به ادم حس خیلی خوبی میده ، خلاصه ممنون از لیستتون این فیلمایی ک گذاشته بودید

  38

  1. زینب عزیز سلام.
   بابت پیشنهاد فیلم مولان ممنون. حتما باید فیلم قشنگی باشه. با عشق زیادی در موردش صحبت میکنید.
   ما هم اون رو برسی میکنیم. قراره یک آپدیت جدید برای فیلم ها بدیم. حتما از پیشنهادات خوب دوستامون استفاده میکنیم.
   بازهم بهمون سربزن و اگر فیلم خوب دیگه ای دیدی به همه ی ما معرفیش کن.

   رویاهات رو فراموش نکن.
   رویاهات رو زندگی کن

   35

 4. سلام ممنون از معرفی فیلم های فوق العادتون بیشترشون رو دیدم اما تعدادی رو که ندیدم هم حتما سعی میکنم ببینم همیشه پرانرژی باشید

  35

  1. سارای عزیز سلام.
   ممنون بهمون انرژی میدی.
   فیلم های انگیزشی، میتونن تاثیرگذارترین درس های زندگی رو به همه ی ما انتقال بدن. آفرین به شما که دنبال کننده این فیلم ها هستی.
   به زودی این لیست آپدیت میشه و سعی میکنیم، فیلم های کمتر دیده شده رو معرفی کنیم.

   رویاهاتو زندگی کن.
   زندگیت شیرین مثل عسل

   39

     1. سلام دوباره
      فیلم بامعنای و بسیار زیبای about time،بعد فیلم واقعاً آدم بفکر فرومیره و ارزش زندگی رو درک میکنه
      فیلم من تونیا هستم که اصلا باید اسکار می‌گرفت
      فیلم بازی تقلید روهم بگم بابازی عالی بندیکت کمبریج
      تشکر بابت سایت باحالتون

      2

     2. شادی عزیز سلام.
      بابت معرفی این فیلم های about time و من تونیا هستم ممنونم. حتما در لیست برسی قرار می گیره. ما دوست داریم در آپدیت های بعدی از فیلم های خوبی که دوستانمون معرفی میکنن استفاده کنیم.
      فیلم بازی تقلید در لیست برسی قرار گرفته بود اما به دلیل پایان تلخ داستان از لیست ما حذف شد.

      رویاهاتو زندگی کن.
      اونها ارزش زندگی کردن رو دارن

      4

  1. کوثر عزیز سلام.
   خوشحالم که این سوال رو پرسیدی.
   نکته اینجا است: لذت بردن از یک فیلم به خیلی چیزها بستگی داره.
   مثلا فیلم دیدن در اوج خستگی میتونه جذاب ترین فیلم ها رو، خسته کننده نشون بده.
   اگر فیلم دوبله یا زیرنویس بدی داشته باشه میتونه باعث خستگی بشه
   سن هم میتونه یک عامل باشه. امکان داره این فیلم 3 سال دیگه از نگاه تو جذاب باشه.
   و در نهایت سلیقه هم بحث مهمی
   امکان داره، از رنگ بندی فیلم، قدیمی بودن یا و…. خوشت نیاد و همین باعث بشه خسته بشی.
   اگر سوال دیگه ای داشتی حتما بپرس.
   مراقب روحیه ات باش

   امیدوارم در اوج قله ها ببینمت.
   زندگیت شیرین مثل عسل.

   39

  1. مینای عزیز سلام.
   بابت معرفی این فیلم ممنونم. حتما برسیش میکنیم.

   رویاهات رو فراموش نکن.
   زندگیت زیبا و جاودانه

   29

 5. رستگاری در شاوشنک رو نزدیک پانزده بار دیدم و هر دفه برام جذابه. الکی نیس عنوان بهترین فیلم تاریخ. فارست گامپ هم که هیچ نیاز به تعریف نداره و شاهکار سینماست. فیلم شلاق هم که یک فیلم تمام عیار است که اگر ببینی دوست داری بری تو دل چالش ها و ترست هات. مرسی از مطلب خوبت.

  34

  1. اشکان عزیز سلام. ممنون ازمون تعریف میکنی .
   فیلم های که گفتی واقعا عالی هستن. دلیل بودنشون توی لیست هم همینِ. هرکسی این آثار رو میبینه باهاشون ارتباط برقرار میکنه و انگیزه میگیره.

   مراقب خودت باش.
   باز بهمون سر بزن.

   38

 6. ممنون بابت معرفی فیلم ها
  اول از همه میخوام بگم فیلم فارست گامپ به معنای واقعی فوق العادس و به همه پیشنهاد میکنم
  دوم فیلم رستگاری در شاوشنگ با پایان عالی و متحیرکنندش که نشون میده در همه حال باید امید داشت
  سوم فیلم در جستجوی خوشبختی که نشون داد چطور میشه با سخت تلاش کردن میشه به اهداف رسید

  43

 7. فیلم ذهن زیبا رو نگاه کردم خیر سرم پرانگیزه بشم خل شدم جاش
  خیلی فیلم مزخرفیه(اصلن دوست نداشتم ازین کلمه استفاده کنم ولی واقعن هست)
  طرف متوهمه،فیلمی انگیزشیه ک درشرایط سخت تلاش کنه و ب هدفش برسه .
  رستگاری درشاوشنگ و درجستجوی خوشبختی عالیه

  40

  1. نعیمه عزیز سلام.
   در مورد فیلم ذهن زیبا به شخص من این فیلم رو 2بار دیدم. یک بار توی سن پایین . یک بار هم حدود 10 سال بعد. بار اول با تو هم نظر بودم. اما بار دوم سعی کردم دقیق تر و بهتر بهش نگاه کنم. ببین دوست خوبم،ذهن زیبا یک فیلم براساس وقعیتِ در مورد یک انسان با وجود نقص های زیاد ذهنیِ. اما اون تصمیم میگیره با بیماری خودش مبارزه کنه و این مبارزه همین طور که توی فیلم پیدا است هرروز ادامه داره، هردقیقه ، هر ثانیه .

   اون با وجود این بیماری موفق میشه یک انسان بزرگ و تاثیر گذار بشه که یک جایزه مثل نوبل رو دریافت کنه. خوب مگر این غیر از زندگی واقعی آدم ها است؟ ما همه دچار بیماری ها مختلف هستیم، جسمی و روانی. بعضی از این بیماری ها ژنتیکی انتقال پیدا کرده، آِیا اون شخص مقصربوده که با یک بیماری روانی متولد شد ؟ این فیلم به این دلیل تقریبا توی تمامِ لیست های فیلم های انگیزشی خارجی و ایرانی موجوده که تمام مبارزه هرروزه یک آدم با ذهن خودش رو نشون میده. نوشته زیر از شخصیت واقعی داستان ما است جان نش

   خودش این‌طور می‌نویسد:
   به مرور زمان سعی کردم بخش بیمار ذهن خودم را شناسایی و پاک کنم. سعی کردم رفته رفته ذهنیت عالمانه‌ای را که از قبل داشتم، بازسازی کنم. این کار خیلی طول کشید، خیلی چیزها را از من گرفت اما فکر می‌کنم الان دیگر بخش اعظم آن هذیان‌ها و آن توهمات را دور ریخته‌ام. اینکه در این سن و سال هنوز می‌توانم یک ریاضی‌دان و تئوریسین فعال باشم، به این معنی است که من در مبارزه با بیماری‌ام موفق شده‌ام.

   در مورد فیلم های رستگاری در شاوشنگ و در جستجوی خوشبختی موافقم. واقعا 2تا کار بی نظیر هستن.

   زندگیت دراوج
   رویاهاتو زندگی کن دوست خوبم

   37

   1. ممنونم ک این همه وقت گذاشتین ک جوابمو بدین ممنونم.راستی اومدم فیلم انگیزشیتون ک ۱۹ تومن بود بخرم منتهی نمیشد فقط همون یدونه رو خرید هی ۳۸ میزد نخریدم!

    39

    1. ممنون از شما که پیگیر فیلم ها هستین 🙂
     به پشتیبانی واتس آپ پیام بدین، خیلی سریع راهنماییتون میکنن.

     49

 8. دمتون گرم من دنبال لیست فیلمای انگیزشی متفاوت بودم
  فیلم شلاق خیلی خوب بود. فیلم در جستجوس خوشبختی عالی بود. فیلم فارست گامپ محشر بود.

  38

  1. الهام عزیز سلام.
   دوست خونگرم و مهربون هنر جنگ. خوشحالیم که لیست پیشنهادی ما رو دوست داشتنی. سعی کن همه ی فیلم ها رو در طول یک زمان مناسب ببینی.
   پیشنهاد ما هفته ای یک فیلم خوب برای شما است.
   مراقب خودت باش
   در اوج باشی.

   37

 9. چند فیلم از این لیست را دیدم و عالی بودن. بقیه فیلم ها را هم میبینم
  یک پیشنهاد داشتم اگر امکان گذاشتن لینک مستقیم برای دانلود فیلم وجود داشت عالی بود

  40

  1. رامین جان سلام.
   خوشحالیم که کارها رو دوست داشتید.بابت پیشنهاد خوبت ممنونم. حتما برسی میکنیم .
   مراقبِ حال خوبت باش دوست من.
   زندگیت شیریت مثل عسل.

   37

  1. آرات عزیز سلام.
   کاملا با پیشنهادت موافقم. هردو فیلم فوق العاده انگیزه بخش هستن. البته فیلم کارآموز حس مثبت خاصی داره.
   ممنونم برای این پشنهادات عالی.

   43

  1. حسام عزیز سلام.
   بابت دقت بالای شما ممنونم. پوستر فیلم به زودی اصلاح میشه دوست عزیز.
   مراقب حال خوبت باش.

   رویاهاتو زندگی کن.

   39

  1. سلام مهدی جان.
   بله میتونست توی لیست باشه. توی لیست های فیلم های انگیزشی کارآفرینی قرارش میدیم.

   مراقب حال خوبت باش

   32

  2. اون فیلم چه انگیزشی بهت میده
   منم تو لیست ها دیده بودمش ک رفتم ببینم فیلمشو اما درب و داغون بود همش درووغ همش *** و همش ***** .
   در عین حالی ک فرزند داشت.
   فیلم اخلاقی توام با تلاش فیلمی هست ک حال آدمو خوب کنه اگه دنبال سریالی در رابطه با بورس و سهام هستین من سریال کیمیاگر ک کره ای هس رو بهتون پیشنهاد میکنم ک اتفاقن دوبلش بهتر از زیرنویسشه چون آدم متوجه کاراشون میشه .

   37

   1. نعیمه عزیز سلام.
    امیدواریم محمد مهدی عزیز هم این پیام رو بخونه . ببینیم چه جوابی داره.
    بابت پیامت ممنون دوست نکته بین .

    زندگیت شیرین مثل عسل

    46

  1. سلام دوست عزیز
   دقیقا هردو فیلم به طور عجیبی فوق العاده زیبا و انگیزشی هستن

   ممنون نظرِ خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتین

   36

  1. سلام به میترا عزیز
   ممنون از پشینهادی که دادی. حتما در آپدیت مقاله سعی میکنیم، این مورد رو اضافه کنیم.

   45

 10. اوووووووووووووووووووووووف
  مقاله جدید
  داغه داغه ، انگار همین الان از تنور اومده بیرون
  داشتم یه مقاله دیگه رو میدیدم بعد برگشتم به صفحه اصلی دیدم این اضافه شده
  کیف کردم حسابی
  آقا فیلم رهایی از شائوشنگ بی نظیییییییییییره
  واقعا با لیستت حال کردم
  ای ول داری

  39

   1. قطعا هستین
    واقعا پست های خوبی میذارین
    من که از وقتی با هنر جنگ آشنا شدم خیلی حس بهتری دارم
    پادسکت هایی که میذارین رو خیلی دوست دارم
    کلیپ های انگیزشی تون هم تا حالا جایی ندیدم
    همیشه به همه دوستام سایتتون و اینستاگرامتون رو معرفی میکنم
    واقعا دمتون گرم

    41

    1. ممنونم از شما
     حمایت عزیزانی مثل شما باعث دلگرمی ماست و مارو مصمم تر میکنه که با انرژی بیشتری مطالب با کیفیت رو خدمت شما ارائه بدیم

     39

دانلود هدیه 

 
close-link